Jagged Alliance 3 z dokładną datą premiery na konsolach. Zagramy już niedługo

Mikołaj Ciesielski
2023/09/14 08:30
0
0

Wiemy, kiedy Jagged Alliance zadebiutuje na konsolach PlayStation i Xbox.

Pod koniec sierpnia zapowiedziano, że Jagged Alliance 3 zostanie wydane na PlayStation i Xbox. Wówczas poinformowano jedynie, że konsolowa wersja wspomnianej produkcji zadebiutuje na rynku „wkrótce”. THQ Nordic i deweloperzy ze studia Haemimont Games postanowili jednak nie trzymać graczy dłużej w niepewności. Wczoraj ujawniono bowiem dokładną datę premiery Jagged Alliance 3 na konsolach PlayStation i Xbox.

Jagged Alliance 3 z dokładną datą premiery na konsolach. Zagramy już niedługo

Jagged Alliance 3 trafi w listopadzie na PlayStation i Xbox. Znamy dokładną datę premiery konsolowej wersji

Okazuje się, że Jagged Alliance 3 zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S już 16 listopada 2023 roku. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe, a gracze – którzy kupią produkcję w przedsprzedaży – będą mogli rozpocząć zabawę ze wspomnianym tytułem dwa dni przed oficjalną premierą.

To jednak nie koniec informacji na temat konsolowej wersji Jagged Alliance 3. Wydawca zapowiedział, że gra zaoferuje międzygeneracyjny tryb wieloosobowy. Oznacza to, że posiadacze PlayStation 4 będą mogli bawić się wspólnie z użytkownikami PlayStation 5, a gracze Xbox One będą mogli cieszyć się wspólną rozgrywką z posiadaczami Xbox Series X/S. Niestety zabraknie wsparcia dla funkcji cross-play.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Jagged Alliance 3 dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Jagged Alliance 3 – z szacunkiem dla tradycji.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!