Jagged Alliance 3 na nowym zwiastunie

Jakub Smolak
2023/06/15 09:15
0
0

Premiera coraz bliżej! Oczekiwania fanów są z pewnością spore.

Premiera Jagged Alliance 3 zbliża się wielkimi krokami, a fani serii z pewnością mają tę datę wpisaną w swoje kalendarze. Przychodzimy z dobrymi wieściami. Twórcy z Haemimont Games oraz ekipa THQ Nordic podzielili się nowym trailerem, na którym przybliżają najważniejsze aspekty rozgrywki. Zachęcamy do zapoznania się z wideo.

Jagged Alliance 3 na nowym zwiastunie

Czy Jagged Alliance 3 przypadnie do gustu graczom?

Na twórcach z pewnością ciąży duża presja, Jagged Alliance to bowiem marka, do której gracze z całego świata mają ogromny sentyment. Miejmy nadzieję, że deweloperzy staną na wysokości zadania. Chętnie dowiemy się, czy czekacie na Jagged Alliance 3 oraz jakie macie oczekiwania względem tej produkcji.

Grand Chien, kraj obfitujący w surowce naturalne, lecz dręczony wewnętrznymi podziałami, pogrąża się w chaosie. Prezydent znika, a kontrolę nad pozamiejskimi terenami przejmuje organizacja paramilitarna znana jako „Legion”. Rodzina prezydenta przeznacza cały swój majątek i wykorzystuje porozumienie z potężną korporacją Adonis, aby zlecić grupie wykwalifikowanych najemników odnalezienie zaginionego i przywrócenie ładu w kraju – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Jagged Alliance 3 zmierza wyłącznie na PC, a premiera gry zaplanowana została na 14 lipca. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszych wrażeń z przedpremierowego pokazu wspomnianej produkcji, zapraszamy Was do lektury: Jagged Alliance 3 – Mamy szansę na godnego następcę – gamescom 2022.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!