Polska gra Ja, Inkwizytor na nowym zwiastunie. Bez fajerwerków, ale jest klimat

DK
2022/05/23 19:40
2
0

W tytule wcielimy się w inkwizytora i będziemy gnębić grzeszników.

O tym, że taka gra powstaje, wiemy już od dłuższego czasu. Tutaj można było przeczytać o szczegółach na temat Ja, Inkwizytor, natomiast pod tym adresem publikowaliśmy pierwszy teaser. Z kolei teraz produkcja inspirowana twórczością Jacka Piekary otrzymała pierwszy dłuższy materiał wideo. Obejrzycie go na dole newsa.

Polska gra Ja, Inkwizytor na nowym zwiastunie. Bez fajerwerków, ale jest klimat

Nagranie prezentuje główną postać. Pod względem technicznym nie ma tu fajerwerków – grafika wygląda na przeciętną. Jednak warto podkreślić, że materiał pokazuje I, The Inquisitor na wczesnym etapie prac – do momentu wydania produkcji wiele może się zmienić. Pewnym jest natomiast, że tytuł zaoferuje mroczny klimat.

GramTV przedstawia:

Ja, Inkwizytor będzie grą akcji w klimatach dark fantasy. Za projekt odpowiada wrocławskie studio The Dust. Trafimy do alternatywnej rzeczywistości, w której Jezus nie umarł na grzeszników, tylko powstał przeciwko oprawcom i ukarał tych, którzy w niego nie wierzyli. Kilkanaście wieków później inkwizytorzy kontynuują dzieło, ślepo ufając systemowi bazującemu na zemście i przemocy. Wcielimy się w jednego z takich delikwentów – Mordimera Madderdina – i będziemy osądzać grzeszników. Lub, przeciwnie, okazywać im litość – w tytule dużą rolę mają bowiem pełnić podejmowane przez gracza decyzje.

Komentarze
2
Gregario
Gramowicz
24/05/2022 02:18

Może i klimat jest ale na tym filmiku gra wygląda niedzisiejszo.

koNraDM4
Gramowicz
23/05/2022 21:42

Grafika przyzwoita ale animacje sugerują, że aż tak dużo może się nie zmienić