Impreza w klimacie cyberpunkowej rozwałki! Zapraszamy na nowe wydarzenie H.4.0.S

gram.pl
2024/04/30 14:00
0
0

Estetyka cyberpunkowa na stałe wpisała się w kulturę masową. To, co jeszcze 30 lat temu było mglistą i nierealną wizją przyszłości, dzisiaj staje się coraz bardziej namacalne i aktualne.

Ludzi ciągnie do tego co mroczne, niewygodne i będące na granicy relacji człowiek-maszyna. Z tej okazji w niedzielę 12 maja H.4.0.S - gamingowe miejsce na mapie Warszawy - przygotował dla fanów cyberpunkowych klimatów event “Lore Week: cyberpunk”, łączący papierowe gry fabularne/RPG, literaturę i planszówki.

Impreza w klimacie cyberpunkowej rozwałki! Zapraszamy na nowe wydarzenie H.4.0.S

Lore Week: cyberpunk – wydarzenie organizowane przez H.4.0.S

Lore Week: cyberpunk, 12.05.2024, H.4.0.S (ul. Marszałkowska 64), g. 13.00-22.00, Warszawa.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.00 od panelu dyskusyjnego na temat cyberpunkowych klimatów, gdzie goście w składzie - Andrzej Kwiecień (autor książki “Metamorf”, Pulp Books), Adam “Dopler” Wysocki (współautor gry SibirPunk, Dopleramania), Paweł “Szary” Kępa (Wiedźmiński Szlak, Keywords Studios) i Tomek Frejtag (H.4.0.S, Gry Frejtaga) będą rozmawiać z uczestnikami o grach, książkach, filmach i serialach.

W godzinach 15.15-18.00 odbędą się stolikowe sesje RPG, na które wciąż trwają zapisy. To dobra okazja żeby przekonać się na własnej skórze czym są papierowe gry fabularne. Organizatorzy zapewniają, że nie musicie mieć jakiegokolwiek doświadczenia w tego typu rozrywce. Wystarczą wasze chęci i entuzjazm.

GramTV przedstawia:

Każdy uczestnik może zapisać się na jedną z poniższych gier:

Cyberpunk RED (mistrz gry: Andrzej Bar, Black Monk Games); Blade Runner (Krystian “Basomir” Bas, Black Monk Games); Last Haven (Adam “Dopler” Wysocki, Dopleramania); CBR+PNK (Janusz Niedźwiedź). Zapisy wraz z opisami sesji znajdziecie na stronie internetowej oraz w komentarzu pod wydarzeniem na Facebooku.

Event zamkną gry planszowe poprowadzone przez grupę Fani Gier. W godzinach 18.00-22.00 będziecie mogli zagrać w takie tytuły jak Cyberpunk 2077, Shards of Infinity, Kosmopolis, New Angeles.

Całość jest bezpłatna i odbywa się w partnerstwie z wydawnictwami: Black Monk Games, Pulp Books oraz inicjatywami: Fani Gier, Dopleramania i Gry Frejtaga.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!