Imponująca sprzedaż szalonej gry o rekinach. Twórcy Maneater podają wynik

Patrycja Pietrowska
2024/04/13 14:00
0
0

Tripwire Interactive podaje wynik sprzedażowy Maneater.

Maneater to RPG akcji, które pozwala graczom siać spustoszenie pod postacią rekina. Szalona gra spotkała się z ciepłym odbiorem wśród miłośników wirtualnej rozrywki i może pochwalić się bardzo pozytywnym ocenami na platformie Steam (89% z ponad 10 tysięcy opinii zachwala produkcję). Twórcy w ostatnim komunikacie prasowym podzielili się informacją związaną z wynikiem sprzedażowym gry.

Imponująca sprzedaż szalonej gry o rekinach. Twórcy Maneater podają wynik

Maneater sprzedało się w milionach egzemplarzy

W 2020 roku na rynku zadebiutował Maneater – szalona gra RPG o rekinach, która pozwala wcielić się w postać drapieżnika i siać spustoszenie w świecie przygotowanym przez twórców. Tytuł przypadł do gustu graczom i okazuje się, że może pochwalić się imponującym wynikiem sprzedażowym.

GramTV przedstawia:

Jak podają deweloperzy z Tripwire Interactive w oficjalnym komunikacie prasowym, Maneater sprzedał się w liczbie ponad 14 milionów egzemplarzy. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że zaszły zmiany na najwyższych szczeblach w firmie – Matthew LoPilato został nowym dyrektorem generalnym.

Poczuj moc, wcielając się w drapieżnika szczytowego oceanów – przerażającego REKINA! Maneater to gra RPG dla jednego gracza z otwartym światem, w której to ty jesteś rekinem. Zaczynając jako młody rekin, musisz przetrwać w trudnym świecie, powoli wspinając się w górę łańcucha pokarmowego. Będziesz eksplorować duży i zróżnicowany otwarty świat, w którym spotkasz różnorodnych wrogów – zarówno ludzkich, jak i zwierzęcych. – czytamy w opisie gry.

Maneater zadebiutował w maju 2020 roku. Gra jest dostępna na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!