Illaoi w 2XKO. Udostępniono nowy zwiastun bijatyki w świecie League of Legends

Mikołaj Ciesielski
2024/04/23 11:40
0
0

Fani League of Legends mogą sprawdzić, jak Kapłanka Krakena radzi sobie w nadchodzącej produkcji Riot Games.

Pod koniec lutego dowiedzieliśmy się, że Project L zadebiutuje na rynku jako 2XKO. Wówczas Riot Games ujawniło również termin premiery bijatyki w świecie League of Legends. Prace nad grą cały czas trwają, ale do sieci trafił właśnie nowy gameplay trailer. Udostępniony przez deweloperów materiał pozwala sprawdzić, jak we wspomnianej produkcji radzi sobie jedna z postaci.

Illaoi w 2XKO. Udostępniono nowy zwiastun bijatyki w świecie League of Legends

2XKO na nowym zwiastunie. Riot Games prezentuje jedną z grywalnych postaci

Bohaterką najnowszego zwiastuna 2XKO jest Illaoi, Kapłanka Krakena, która powinna być dobrze znana miłośnikom League of Legends. Jak się okazuje, nie zabraknie jej również w nadchodzącej bijatyce od Riot Games. Już niedługo pierwsi gracze będą mogli sami przekonać się, jak wspomniana bohaterka radzi sobie w nowej roli.

Na EVO Japan 2024 – które odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia 2024 roku – gracze będą mieli bowiem okazję przetestować 2XKO. Riot Games poinformowało, że w trakcie wspomnianego wydarzenia w gronie grywalnych postaci dostępna będzie nie tylko Illaoi, Kapłanka Krakena, ale także Ekko, Ahri, Darius oraz Yasuo. Jeszcze w tym roku odbędą się także sieciowe testy wspomnianej produkcji, do których można zgłaszać się pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że 2XKO powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na rynku w 2025 roku, ale na dokładną datę premiery trzeba jeszcze nieco poczekać. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca bijatyka osadzona w świecie League of Legends będzie dystrybuowana w modelu free-to-play.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!