Project L z to oficjalnie 2XKO. Znamy termin premiery bijatyki w świecie LoL-a

Mikołaj Ciesielski
2024/02/23 07:55
0
0

Riot Games dzieli się nowymi szczegółami.

Jakiś czas temu mieliśmy okazję zobaczyć nowy gameplay z Project L, czyli bijatyki 2D osadzonej w świecie League of Legends. Wczoraj natomiast Riot Games podzieliło się kilkoma ważnymi wiadomościami na temat wspomnianej produkcji. Firma nie tylko ujawniła oficjalny tytuł gry, ale również zdradziła, kiedy możemy spodziewać się jej premiery.

Project L z to oficjalnie 2XKO. Znamy termin premiery bijatyki w świecie LoL-a

Project L zadebiutuje na rynku jako 2XKO. Riot Games dzieli się informacjami na temat swojej bijatyki

Zgodnie z przekazanymi informacjami Project L zadebiutuje na rynku jako 2XKO, a gra ma trafić w ręce graczy w 2025 roku. Riot Games nie było jednak w stanie podać dokładnej daty premiery. Tom Cannon – producent wykonawczy – stwierdził natomiast, że wspomniana produkcja „wkracza w nową fazę rozwoju”.

Ogólnie rzecz biorąc, tworzymy stale rozwijającą się bijatykę dla społeczności FGC i jest wiele powodów do ekscytacji, ale jest też wiele rzeczy, które musimy jeszcze przemyśleć i dlatego będziemy potrzebować Waszej pomocy – dodał Tom Cannon.

Grywalne demo 2XKO ma pojawić się na kilku tegorocznych wydarzeniach na całym świecie, w tym m.in. na EVO Japan 2024, które odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia 2024 roku. Na oficjalnej stronie gry zainteresowani mogą również zgłaszać swoją chęć udziału w nadchodzących testach, które również mają odbyć się jeszcze w tym roku.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że 2XKO powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca bijatyka osadzona w świecie League of Legends będzie dystrybuowana w modelu free-to-play.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!