Ile godzin zajmie ukończenie Dead Island 2? Deweloperzy dzielą się szczegółami

Mikołaj Ciesielski
2023/03/14 10:40

Produkcja zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu.

Ile godzin zajmie ukończenie Dead Island 2? Deweloperzy dzielą się szczegółami

Na początku marca mieliśmy okazję obejrzeć obszerny gameplay z Dead Island 2. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji związanych ze wspomnianą produkcją. Jeden z twórców postanowił bowiem ujawnić, ile godzin zajmie graczom ukończenie nadchodzącej kontynuacji Dead Island.

Jeden z twórców Dead Island 2 ujawnił, ile czasu zajmie ukończenie gry

Powyższymi szczegółami w rozmowie z serwisem WCCF Tech podzielił się Adam Olsson, czyli dyrektor artystyczny Dead Island 2. Podczas wywiadu deweloper ujawnił, że ukończenie wspomnianej produkcji powinno zająć graczom „około” 20 godzin. W tym czasie użytkownicy będą mogli zapoznać się z głównym wątkiem fabularnym oraz „niektórymi” misjami pobocznymi i „innymi aktywnościami”.

Olsson przypomina jednak, że Dead Island 2 posiada również tryb kooperacji i różnego rodzaju znajdźki, a gracze głodni wrażeń zawsze będą mogli rozpocząć zabawę inną postacią. Wymienione elementy – a w szczególności możliwość rozgrywki ze znajomymi – z pewnością sprawią, że część użytkowników spędzi z Dead Island 2 znacznie więcej czasu, niż wspomniane 20 godzin.

Na koniec przypomnijmy, że Dead Island 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 21 kwietnia.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!