IGN Expo 2021: The Forgotten City otrzymało datę premiery. Nowy zwiastun

Maria Wawrzyniak
2021/06/12 11:00
0
0

Przygodowa gra stanowiąca rozwinięcie pomysłów z modyfikacji do The Elder Scrolls V: Skyrim zadebiutuje na rynku pod koniec przyszłego miesiąca.

The Forgotten City, czyli pierwszoosobowa gra przygodowa autorstwa zespołu Modern Storyteller, zadebiutuje na rynku 28 lipca bieżącego roku. Informacja została przekazana w nowym zwiastunie ujawnionym podczas wczorajszego IGN Expo. Mowa oczywiście o rozwinięciu pomysłów z modyfikacji o tym samym tytule do kultowego The Elder Scrolls V: Skyrim. Projekt został zapowiedziany trzy lata temu.

Przeniesiemy się do podziemnej metropolii do czasów Imperium Rzymskiego. Przejmiemy kontrolę nad podróżnikiem, który odkrywa ciała łącznie dwudziestu sześciu badaczy. Sytuacja jest jednak nietypowa, bowiem wspomniane ciała stały się z jakiegoś powodu złotymi posągami. The Forgotten City zostanie udostępnione na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Jednym z twórców jest autor oryginalnej modyfikacji do TES V: Skyrim.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!