Idris Elba może zagrać złoczyńcę w Gwiezdnych Wojnach? Disney jest bardzo zainteresowany tym aktorem

Krzysztof Żołyński
2023/06/11 12:45
0
0

Idris Elba może zagrać złoczyńcę w Gwiezdnych Wojnach, a jego postać zmierzy się z Rey.

Fani Gwiezdnych wojen z pewnością pamiętają, że Lucasfilm ma zamiar wyprodukować kilka widowisk osadzonych w tym uniwersum. Okazuje się, że jego właściciel, czyli Disney bardzo chciałby zobaczyć w jednym z nich Idrisa Elbę i to w roli złoczyńcy. Wygląda na to, że Rey będzie miała solidnego przeciwnika.

Idris Elba może zagrać złoczyńcę w Gwiezdnych Wojnach? Disney jest bardzo zainteresowany tym aktorem

Spośród wszystkich zapowiedzianych widowisk, do produkcji pierwszy trafi film w reżyserii Sharmeen Obaid-Chinoy. Jest to historia dziejąca się 15 lat po zakończeniu Skywalker: Odrodzenie. Poznamy dalsze losy Rey, która spróbuje odbudować zakon Jedi. Bardzo wiarygodne źródło donosi, że Disney bardzo chciałby pozyskać Idrisa Elbę do roli głównego złoczyńcy w tej odsłonie Gwiezdnej Sagi.

Wczytywanie ramki mediów.

Idris Elba zagra w Gwiezdnych Wojnach?

Warto przypomnieć, że mimo priorytetowego statusu, film Sharmeen Obaid-Chinoy ma gigantycznego pecha do scenarzystów. Obecnie nad skryptem pracuje Steven Knight, twórca Peaky Blinders, Tabu oraz filmu Spencer. Jednak przed nim przy projekcie „polegli” dwaj inni scenarzyści - Damon Lindelof (Watchmen) i Justin Britt-Gibson (Wirus). Obecnie nie ma doniesień o jakichkolwiek problemach, a skoro rusza casting to jest szansa, że niedługo usłyszymy nieco więcej o planach produkcyjnych. Wtedy też Disney poinformuje pewnie o swoich planach castingowych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!