Zakazany Zachód z Krystyną Czubówną. Świetna reklama Horizon Forbidden West

Mikołaj Ciesielski
2022/02/19 08:30
1
1

Polski oddział PlayStation opublikował nowy materiał promocyjny poświęcony kontynuacji przygód Aloy.

Zakazany Zachód z Krystyną Czubówną. Świetna reklama Horizon Forbidden West

Po zapowiedzi oficjalnego zestawu LEGO oraz sadzeniu drzew za zdobywane przez graczy trofea przyszedł czas na kolejną ciekawą akcję promocyjną gry Horizon Forbidden West. Tym razem w głównej roli polski oddział PlayStation, który opublikował świetny zwiastun produkcji studia Guerrilla Games, w którym przewodnikiem po Zakazanym Zachodzie jest Krystyna Czubówna – znana polska lektorka i dziennikarka, której głos możecie kojarzyć z wielu filmów przyrodniczych.

We wspomnianym materiale promocyjnym Krystyna Czubówna podkreśla, że „świat, który znaliśmy, zmienił się nie do poznania”, a „nowe maszyny sieją spustoszenie. Znana lektorka dodaje również, że „w świecie nieprzyjaznych zasad spryt to podstawa przetrwania”. Trzeba przyznać, że całość wypada naprawdę świetnie, a głos pani Czubówny buduje niepowtarzalny klimat. Warto jednak pamiętać, że przy okazji premiery Horizon Zero Dawn polski oddział PlayStation przygotował podobny materiał.

Na koniec przypomnijmy, że Horizon Forbidden West od wczoraj dostępne jest na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Guerrilla Games, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Horizon: Forbidden West – Zakazany rozwój.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Anasthesia
Gramowicz
20/02/2022 14:00

Powiem, że wsm to legitnie to siada, ogrywam sobie od piątku bo z media przyszedł preorder i jestem pod wrażeniem, jak to wygląda i działa na ps4. Ogólnie 2h intalowania więc tragedii nie było.