Pokaz Hogwarts Legacy niebawem. Poznaliśmy dokładną datę

DK
2022/08/16 19:50

Prezentacji nowych materiałów wideo z HL należy spodziewać się za kilka dni.

Hogwarts Legacy miało być jedną z najgorętszych premier tego roku – premierę tytułu planowano na okres świąteczny 2022. Niestety niedawno okazało się, że produkcja o Hogwarcie ukaże się dopiero w lutym 2023. Na otarcie łez dla wszystkich osób oczekujących na tę grę twórcy z Avalanche Software szykują coś specjalnego – już za kilka dni odbędzie się bowiem prezentacja świeżych materiałów z Hogwarts Legacy.

Formalnie impreza Gamescom rozpocznie się 24 sierpnia i potrwa do 28 sierpnia. Jednak inaugurację Gamescomu planuje się na 23 sierpnia. W Polsce Opening Night rozpocznie się o godzinie 20.00. Jak pisze dziennikarz Geoff Keighley, właśnie wtedy należy spodziewać się prezentacji Hogwarts Legacy. Raczej na pewno zobaczymy świeży trailer – możliwe, że z rozgrywką.

Hogwarts Legacy – data premiery. Na jakie platformy zmierza gra?

Tytuł od Avalanche Software ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Series X/S i Nintendo Switch. Dokładna data premiery to 10 lutego 2023. Jeśli chodzi o do tej pory opublikowane materiały wideo związane z grą, to tutaj obejrzycie filmik z procesu tworzenia modeli postaci i animacji. Natomiast pod tym adresem publikowaliśmy scenkę przerywnikową i kilka screenów.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!