Hitman 3 z nowościami w 2022 roku. Już w styczniu na PC ray-tracing i tryb VR

Mikołaj Ciesielski
2021/11/23 09:00
0
0

W kolejnych miesiącach produkcja IO Interactive zostanie wzbogacone o nowe mapy, misje oraz kolejne warianty rozgrywki.

Hitman 3 z nowościami w 2022 roku. Już w styczniu na PC ray-tracing i tryb VR

Hitman 3 nie pójdzie w odstawkę. Deweloperzy z IO Interactive poinformowali, że produkcja doczeka się w 2022 roku kolejnych nowości, a pierwsze atrakcje trafią do graczy już styczniu. Ponadto twórcy poinformowali, że tegoroczna odsłona przygód Agenta 47 jest najpopularniejszą częścią serii, a od momentu premiery, w tytuł zagrało ponad 50 milionów osób. Wynik ten z pewnością obejmuje również graczy, którzy zdecydowali się na sprawdzenie darmowego prologu.

Wróćmy jednak do treści, które trafią do Hitmana 3 w przyszłym roku. Studio IO Ineractive poinformowało, że drugi rok wsparcia rozpocznie się 20 stycznia. Wówczas pecetowa wersja produkcji zostanie wzbogacona o ray-tracing. Ponadto tego samego dnia użytkownicy komputerów osobistych otrzymają możliwość zapoznania się z najnowszymi przygodami Agenta 47 w trybie VR.

Użytkownicy wszystkich platform będą mogli natomiast cieszyć się w styczniu nowym trybem gry o nazwie Elusive Target Arcade, który ma być „nowym sposobem” na doświadczenie popularnego wśród fanów poszukiwania nieuchwytnych celów. Więcej szczegółów na temat nowego wariantu zabawy mamy otrzymać na początku stycznia.

Kolejną dużą aktualizację gry Hitman 3 zaplanowano na wiosnę 2022 roku. Studio IO Interactive nie zdradziło zbyt wielu informacji na jej temat. Wiadomo jedynie, że gracze mogą liczyć na nowe mapy, misje oraz kolejne warianty rozgrywki.

Na koniec przypomnijmy, że Hitman 3 jest dostępny na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch (Cloud). Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia IO Interactive, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Hitman 3 – Agencie 47, zasłużyłeś na urlop.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!