Hit Xboxa debiutuje na PlayStation i Switchu. Grounded z nowościami w edycji Fully Yoked

Patrycja Pietrowska
2024/04/16 17:30
0
0

Microsoft udostępnia kolejną grę na sprzęcie konkurencji.

W lutym bieżącego roku poznaliśmy datę premiery Grounded na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Hit Xboxa to kolejna produkcja, która dziś została udostępniona przez Microsoft na sprzęcie konkurencji. Wraz z tym wydarzeniem tytuł doczekał się sporo nowości w dużej aktualizacji.

Hit Xboxa debiutuje na PlayStation i Switchu. Grounded z nowościami w edycji Fully Yoked

Grounded – premiera na Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i 5

Już dzisiaj o godzinie 17:00 czasu polskiego na Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5 trafiło Grounded. Wraz z premierą gry na konsolach gracze otrzymają również dużą aktualizację Fully Yoked, która wprowadza kilka ciekawych nowości. Jedną z najciekawszych z pewnością jest tryb Nowa Gra+.

GramTV przedstawia:

Ponadto Grounded urozmaicą nowe warianty broni, mutacje, osiągnięcia, a także możliwość podniesienia poziomu sprzętu powyżej 9. Edycja Fully Yoked doczekała się również najnowszego zwiastuna, który prezentuje atrakcje przygotowane przez deweloperów z Obsidian Entertainment.

Na koniec przypomnijmy raz jeszcze, że premiera Grounded na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch odbyła się dzisiaj – 16 kwietnia 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!