Henry Cavill błyszczy w nowym akcyjniaku. Pierwszy zwiastun Argylle od twórcy Kingsman

Radosław Krajewski
2023/09/28 11:00
0
0

Aktora wkrótce zobaczymy w nowym filmie Matthew Vaughna.

Henry’ego Cavilla nie tak dawno mogliśmy oglądać na małym ekranie w trzecim sezonie Wiedźmina, który był dla aktora pożegnaniem z rolą Geralta. Cavill nie zamierzał jednak robić sobie przerwy od aktorstwa i wziął udział w nowym filmie Matthew Vaughna, reżysera Kingsmanów, a także X-Men: Pierwsza klasa. Teraz Apple i Universal Pictures udostępniły pierwszy zwiastun produkcji zatytułowanej Argylle, która zapowiada się nad wyraz dobrze.

Henry Cavill błyszczy w nowym akcyjniaku. Pierwszy zwiastun Argylle od twórcy Kingsman

Argylle – pierwszy zwiastun nowego filmu z Henrym Cavillem

Elly Conway, introwertyczna autorka powieści szpiegowskich, która rzadko opuszcza swój dom, zostaje wciągnięta w prawdziwy świat intryg, gdy fabuła jej książek zbytnio zbliża się do działalności złowrogiego podziemnego syndykatu. Kiedy szpieg Aiden pojawia się, by ją uratować przed porwaniem lub śmiercią, Elly i jej ukochany kot Alfie zostają wrzuceni do tajnego świata, w którym nic i nikt nie jest tym, czym się wydaje.

W obsadzie znaleźli się: Henry Cavill, Bryce Dallas Howard, Sam Rockwell, Bryan Cranston, Catherine O'Hara, Dua Lipa, Ariana DeBose, John Cena, Samuel L. Jackson, Rob Delaney, Jing Lusi i Sofia Boutella.

GramTV przedstawia:

Argylle pojawi się w kinach 2 lutego 2024 roku. Jakiś czas później film zadebiutuje na platformie Apple TV+.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!