Helldivers 2 na nowym zwiastunie. Gameplay trailer pokazuje walkę i kooperację

Mikołaj Ciesielski
2023/07/06 19:40
0
0

Zobaczcie kolejne ujęcia z nadchodzącej produkcji studia Arrowhead.

Na PlayStation Showcase 2023 mieliśmy okazję zobaczyć zwiastun Helldivers 2. Deweloperzy ze studia Arrowhead postanowili najwyraźniej przypomnieć graczom o swojej produkcji. Do sieci trafił dziś bowiem nowy gameplay trailer wspomnianego tytułu. Materiał skupia się natomiast na prezentacji najważniejszych elementów gry, czyli walki oraz trybu kooperacji.

Helldivers 2 na nowym zwiastunie. Gameplay trailer pokazuje walkę i kooperację

Nowe fragmenty rozgrywki z Helldivers 2 pokazują walkę w kooperacji

W udostępnionym wideo nie brakuje oczywiście fragmentów rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, jak Helldivers 2 prezentuje się w akcji. W materiale pojawiają się również deweloperzy, którzy dzielą się informacjami na temat swojej produkcji. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę dobrze, a fani pierwszej części mają na co czekać.

Dołącz do helldiversów, elitarnej formacji żołnierzy, której zadaniem jest szerzenie pokoju, wolności i zarządzanej demokracji przy użyciu największych, najgroźniejszych i najbardziej wybuchowych narzędzi w całej galaktyce. Helldiversi nie wyruszają na powierzchnie planet bez właściwego wsparcia, ale to Ty decydujesz, jak i kiedy je wezwać – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Helldivers 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2023 roku. Dokładna data premiery nie jest na ten moment znana. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy gameplay trailer i dajcie znać, czy zamierzacie zagrać w produkcję studia Arrowhead.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!