Hellboy: Web of Wyrd na nowym zwiastunie. Komiksowa oprawa i trochę walki

Mikołaj Ciesielski
2023/07/12 10:55
1
0

Zobaczcie kolejne ujęcia z nadchodzącej produkcji na opartej na serii komiksów Mike’a Mignoli.

Pod koniec marca dowiedzieliśmy się, że w Hellboy: Web of Wyrd głosu głównemu bohaterowi użyczył Lance Reddick. Sama gra została zapowiedziana podczas The Game Awards 2022, a wspomnianą informacją deweloperzy podzielili się tuż po śmierci aktora znanego z serii John Wick i serialu Prawo Ulicy. Tymczasem studio Upstream Arcade postanowiło ponownie przypomnieć o swojej produkcji, ponieważ do sieci trafił nowy zwiastun gry, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki.

Hellboy: Web of Wyrd na nowym zwiastunie. Komiksowa oprawa i trochę walki

Upstream Arcade prezentuje nowy gameplay trailer z gry Hellboy: Web of Wyrd

Udostępniony przez deweloperów gameplay trailer nie należy do najdłuższych, ponieważ trwa niecałą minutę. Materiał pozwala jednak sprawdzić, jak Hellboy: Web of Wyrd prezentuje się w akcji. Produkcja studia Upstream Arcade wyróźnia się przede wszystkim komiksową oprawą wizualną, która odwzorowuje oryginalne dzieła Mike’a Mignoli.

Podążaj krok w krok (lub kopyto w kopyto) za licznymi koszmarnymi stworzeniami i homunkulusami podczas przemierzania wymiaru Wyrd. System walki został zaprojektowany tak, by stawiał wymagające wyzwania i zachęcał do nauki zachowań przeciwników, stosowania uników, parowania, a także – co oczywiste – okładania innych pięściami – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Hellboy: Web of Wyrd powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Produkcja studia Upstream Arcade wciąż nie posiada jednak daty premiery. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun i sprawdźcie, jak wspomniany tytuł prezentuje się w akcji.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
12/07/2023 18:42

O kurna jaki nędzny voice acting :P Byłem średnio zainteresowany tym tytułem, ale teraz to zdecydowanie odpuszczam.