Hellblade 2: Senua’s Saga z polską wersją językową. Ujawniono listę lokalizacji

Mikołaj Ciesielski
2024/04/23 09:50
1
0

Wśród obsługiwanych języków znalazł się także islandzki.

Na początku miesiąca dowiedzieliśmy się, że Hellblade 2: Senua’s Saga będzie działać na Xbox Series X/S wyłącznie w 30 klatkach na sekundę. Deweloperom – jak sami podkreślają – zależy bowiem na „kinowym” klimacie. Dzisiaj natomiast przychodzimy do Was z nieco bardziej pozytywnymi informacjami. Ninja Theory udostępniło bowiem listę wszystkich obsługiwanych języków w nadchodzącej kontynuacji Hellblade: Senua’s Sacrifice.

Hellblade 2: Senua’s Saga z polską wersją językową. Ujawniono listę lokalizacji

W Hellblade 2: Senua’s Saga zagramy po polsku. Ninja Theory przedstawiło listę obsługiwanych języków

Twórcy Hellblade 2: Senua’s Saga zdecydowali się zaktualizować kartę gry na Steam, dzięki czemu na platformie Valve dostępna jest lista wszystkich obsługiwanych języków. Ninja Theory nie zapomniało o graczach z Polski, którzy mogą liczyć na kinową lokalizację (napisy). Dubbing dostępny będzie natomiast wyłącznie w języku angielskim.

Na liście obsługiwanych języków w Hellblade 2: Senua’s Saga znalazł się także islandzki. Ninja Theory we wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X informuje, że jest on „szczególnie odpowiedni” dla scenerii wspomnianej produkcji. Szkoda tylko, że w tym przypadku również możemy liczyć jedynie na napisy, a nie pełną lokalizację.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Hellblade 2: Senua’s Saga zmierza wyłącznie na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S. Zgodnie zapowiedziami gra zadebiutuje na wymienionych platformach już 21 maja 2024 roku. Warto pamiętać, że nadchodząca produkcja studia Ninja Theory w dniu premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
tupolew519
Gramowicz
23/04/2024 14:24

I bardzo dobrze.