Hard West II – nowy trailer zdradza datę premiery sequela polskiej gry

DK
2022/07/21 21:45

Tytułu należy spodziewać się na Steamie już niedługo.

Na kontynuację strategii turowej z 2015 fani tytułu od Ice Code Games musieli czekać dość sporo czasu, ale wygląda na to, że w końcu się doczekali. Hard West II zapowiedziano w połowie marca. A teraz wyjawiono, że produkcja debiutuje na Steamie już 4 sierpnia. Do informacji o dacie premiery dorzucono trailer. To wszystko zapowiada się naprawdę nieźle – koniecznie rzućcie okiem. Filmik publikujemy na dole wiadomości.

Hard West II – nowy trailer zdradza datę premiery sequela polskiej gry

W strategii wcielimy się w przestępcę Gina Cartera, który wyruszy na Dziki Zachód, by ocalić swoją duszę. Nie będziemy w tym sami – zbierzemy bandę, w skład której wejdą zarówno bezlitośni rewolwerowcy, jak i bohaterowie korzystający z nadnaturalnych zdolności. W opisie produkcji na Steamie czytamy:

Zbadaj najdalsze zakątki Dzikiego Zachodu, desperacko walcząc o uratowanie duszy. Dowiedz się więcej o swojej bandzie, przemierzając zróżnicowane krainy: od zaśnieżonych rejonów po miasteczka pionierów, próbujących przetrwać w bezlitosnym świecie. Dokonuj bezwzględnych wyborów i naucz się żyć z ich konsekwencjami.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!