Gwiezdne wojny od Ubisoftu z nowymi szczegółami. W grze nie zabraknie pojazdów

Mikołaj Ciesielski
2021/12/15 16:00

Francuska firma szuka specjalistów od pojazdów, którzy będą pracować nad nową grą z uniwersum Star Wars.

Gwiezdne wojny od Ubisoftu z nowymi szczegółami. W grze nie zabraknie pojazdów

Na początku roku dowiedzieliśmy się, że Ubisoft pracuje nad nową grą z otwartym światem osadzoną w uniwersum Star Wars. Na premierę gry przyjdzie nam zapewne poczekać co najmniej do 2023 roku. Tymczasem francuska firma opublikowała nowe oferty pracy, które zdradzają kilka interesujących informacji na temat wspomnianej produkcji. Okazuje się bowiem, że Ubisoft szuka specjalistów od pojazdów, którzy wspomogą Massive Entertainment w produkcji Gwiezdnych wojen.

Wspomniane ogłoszenie dotyczy pracy na stanowisku Senior Vehicle Artist w studiu Ubisoft Bucharest, które współpracuje ze wspomnianym zespołem Ubisoft Massive Entertainment. Oferta zdradza, w grze Star Wars od francuskiej firmy pojawią się zarówno „autentyczne”, jak i „fikcyjne” pojazdy. Możliwe więc, że oprócz wehikułów znanych z filmów czy innych dzieł popkultury Ubisoft przygotuje także autorskie pojazdy.

Niestety oferta nie zdradza więcej szczegółów na temat produkcji. W ogłoszeniu wspomniano jedynie, że celem deweloperów jest stworzenie gry oraz historii, która będzie „wciągającą i niezwykłą podróżą”, która gracze będą pamiętać przez lata. Nam nie pozostaje natomiast nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne informacje i pierwsze materiały.

Na koniec warto również przypomnieć, że zespół Ubisoft Massive Entertainment pracuje obecnie nie tylko nad produkcją osadzoną w uniwersum Star Wars, ale także nad grą Avatar: Frontiers of Pandora, która ma pojawić się między 1 kwietnia 2022 roku a 31 marca 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia zwiastuna zaprezentowanego na czerwcowym Ubisoft Forward.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
TobiAlex
Gramowicz
15/12/2021 21:23
Headbangerr napisał:

1. Zakradnij się do obozu szturmowców.

2. Zniszcz skrzynie z ładunkiem.

3. Uwolnij przetrzymywanych rebeliantów.

4. Zabij dowódcę.

5. Powtórz

I bardzo dobrze. Tego właśnie chcę. Dla mnie to całe FC mogłoby być tylko z posterunkami (ile razy ja resetowałem posterunki w FC4 i FC5).

Headbangerr
Gramowicz
15/12/2021 21:07

1. Zakradnij się do obozu szturmowców.

2. Zniszcz skrzynie z ładunkiem.

3. Uwolnij przetrzymywanych rebeliantów.

4. Zabij dowódcę.

5. Powtórz

Wicket
Gramowicz
15/12/2021 20:09

Pojazdy od ubisoftu ... to znaczy ze gra bedzie poziomu Cyberpunka ?

Gotenssjgoddark
Gramowicz
15/12/2021 17:05

jeżeli ta gra star wars będzie z wymogiem online to NIE KUPUJE .