Gwiazdor Gry o tron w zwiastunie The Last Front. Zapowiada się emocjonująca opowieść

Krzysztof Żołyński
2024/07/05 21:00
0
0

Do sieci trafił właśnie zwiastun ciekawie zapowiadającego się thrillera The Last Front. W roli głównej, Iain Glen - doskonale znany fanom Gry o tron.

W maleńkiej belgijskiej wiosce podczas burzliwych początków I wojny światowej rodzina Lambertów zostaje wrzucona w samo serce konfliktu. Centralną postacią jest Leonard Lambert (Glen), oddany mąż i ojciec, który za wszelką cenę stara się chronić swoją rodzinę w trudnych czasach wojennej pożogi, kiedy wojska niemieckie wkraczają do ich wioski. W środku wojny rozkwita delikatna historia miłosna między Adrienem Lambertem, synem Leonarda, a Louise Janssen, miejscową wieśniaczką. Ich związek jest latarnią nadziei i odporności w obliczu przeciwności losu.

Gwiazdor Gry o tron w zwiastunie The Last Front. Zapowiada się emocjonująca opowieść

Iain Glen w zwiastunie emocjonującego The Last Front

The Last Front wyreżyserował belgijski scenarzysta i filmowiec Julien Hayet-Kerknawi, tworząc swój drugi film pełnometrażowy po wcześniejszym Stoleparku oraz kilku filmach krótkometrażowych. Scenariusz napisali Julien Hayet-Kerknawi i Kate Wood. Producentem jest Virginie Hayet, a muzykę skomponował Frederik van de Moortela.

The Last Front zadebiutuje w wybranych amerykańskich kinach 9 sierpnia, ale nieznane są jego dalsze losy.

GramTV przedstawia:

W filmie zaprezentuje się międzynarodowa obsada, w tym Iain Glen, Sasha Luss, Joe Anderson, James Downie, Emma Dupont, David Calder i Julian Kostov.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!