Gwiazda Marvela uważa, że kontrakt z tym studiem ogranicza aktora

Krzysztof Żołyński
2023/05/30 21:15
1
0

Elizabeth Olsen wypowiedziała się ostatnio negatywnie o swojej współpracy z Marvelem. Jej zdaniem studio powinno angażować aktorów tylko do jednego filmu i nie blokować im kariery.

34-letnia aktorka, Elizabeth Olsen, stwierdziła, że jej kontrakt ze studiem należącym do Disneya zmusił ją do odrzucenia innych ról i dlatego uważa, że zatrudnianie się na wyłączność lub z wieloma umowami to złe rozwiązanie, bo ogranicza i blokuje rozwój aktora.

Gwiazda Marvela uważa, że kontrakt z tym studiem ogranicza aktora

Gwiazda Marvela uważa, że kontrakt z tym studiem ogranicza aktora

Gwiazda Avengers, ujawniła, że musiała odrzucić rolę w czarnej komedii Yorgosa Lanthimosa, The Lobster, z powodu jej zaangażowania w Marvel. W wywiadzie dla The New York Times opowiadała o swoim ograniczającym kontrakcie.

Odcięło mnie to od możliwości wcielania się w inne role, które wydawały mi się bardzo ciekawe i interesujące dla widzów. Zaczęłam czuć się sfrustrowana. Miałem tę pracę, ale czułam, że tracę rzeczy, które są bardziej częścią mnie.

GramTV przedstawia:

Aktorka widzi też pozytywy współpracy z Marvelem. Jej zdaniem jednym z nich jest fakt, że nie zmuszają ludzi do zmiany wyglądu.

Komentarze
1
naked_snake_27
Gramowicz
31/05/2023 07:09

Tak gada, ale to dzięki marvelowi nabrała wiatru w żagle.