Gwiazda Krzyku jako Wednesday Addams. Netflix zaprezentował główną bohaterkę

Radosław Krajewski
2022/06/06 18:58
3
1

Rodzina Addamsów powraca w nowym serialu poświęcony Wednesday.

Netflix Geeked Week rozpoczęło się od pierwszego spojrzenia na serial Wednesday. Produkcja skupi się na tytułowej bohaterce i starszego dziecka Gomeza i Morticii Addamsów. W tytułowej roli zobaczymy Jennę Ortegę, którą ostatnio mogliśmy zobaczyć w piątej części Krzyku oraz slasherze X.

Gwiazda Krzyku jako Wednesday Addams. Netflix zaprezentował główną bohaterkę

Serial skupia się na Wednesday Addams i jej latach spędzonych w szkole średniej w Nevermore Academy, gdzie będzie próbowała opanować swoje moce parapsychiczne, powstrzymać potworny szał zabijania mieszkańców miasta i rozwiązać nadprzyrodzoną tajemnicę sprzed 25 lat, która powiązana jest z jej rodzicami. Wednesday będzie musiała poradzić sobie z typowymi dla nastolatków problemami, które przyniosą również wiele humoru.

GramTV przedstawia:

Twórcą serialu jest Tim Burton. W serialu zagrali również: Luis Guzman, Catherine Zeta-Jones, Gwendoline Christie, oraz Victor Dorobantu, Issac Ordonez, George Bu oraz Christina Ricci. Premiera Wednesday odbędzie się tej jesieni.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
3
koNraDM4
Gramowicz
07/06/2022 03:59
TheDoc napisał:

Niewiarygodne. To jednak można zrobić postać zgodną z oryginałem.

Zbyt mocno wryty archetyp postaci w popkulturę amerykańską gdyż rodzinka Addamsów pojawiła się dużo wcześniej niż w latach 90. Po za tym nie oszukujmy się - lwią część klimatu robiła sino-biała charakteryzacja by członkowie rodziny przypominali poniekąd trupy więc zmiana białego aktora na takiego innej karnacji mogłaby wyglądać pokracznie gdyby chciano uzyskać efekt kontrastu czerni i bieli.

TheDoc
Gramowicz
06/06/2022 22:54

Niewiarygodne. To jednak można zrobić postać zgodną z oryginałem.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
06/06/2022 22:28

Hmmm... to może być ciekawe.
Trwa Wczytywanie