Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

GTA IV Ultimately Beautiful Edition to fanowski remaster. Gracz odświeżył grę Rockstara

Radosław Krajewski
2022/04/08 17:00

Pojawił się nowy pakiet z graficznymi modami do czwartej odsłony Grand Theft Auto, który udowadnia, że wersja na PC nie potrzebuje oficjalnego remastera.

Od początku lutego wiemy, że Rockstar Games pracuje nad nową odsłoną serii GTA. Według wcześniejszych plotek studio opracowuje również remastery dwóch swoich poprzednich hitów: Red Dead Redemption oraz GTA IV, która to odświeżona wersja miałaby zostać okrojona z części zawartości. Gracze, którzy chcieliby uniknąć przykrych niespodzianek, a wciąż zainteresowani są powrotem do Liberty City lub po raz pierwszy chcą poznać historię Niko Bellica, powinno zainteresować się modyfikacją GTA IV Ultimately Beautiful Edition.

GTA IV Ultimately Beautiful Edition to fanowski remaster. Gracz odświeżył grę Rockstara

Pod koniec marca modder o pseudonimie hip63 udostępnił złożony przez siebie pakiet graficznych modów, które wyciskają wszystkie możliwości z Grand Theft Auto IV. W zbiorze nie znajdują się żadne nowe projekty, ale gracz zebrał wszystkie najlepsze modyfikacje w jedną kompilację, które pozwalają na doświadczenie produkcji Rockstara w zupełnie nowy sposób. W skład pakietu wchodzą doskonale znane modyfikacje, jak iCEnhancer Natural Lighting 3.0 by DayL, ReShade Anti-aliasing (FXAA), Complete Edition Real Cars, oraz Liberty’s Legacy Trainer i Simple Native Trainer.

GramTV przedstawia:

Jeżeli jesteście zainteresowani GTA IV Ultimately Beautiful Edition, to powinniście udać się pod ten adres, gdzie pobierzecie paczkę modów. Całość waży 7,8 GB i działa wyłącznie z wersją gry na Steam. Autor zapewnił, że to nie koniec jego pracy i wkrótce wyda kolejną wersję swojej kompilacji, w której znajdą się nowe funkcje.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!