GTA 6 otrzyma fabularne dodatki. Pierwsze duże DLC pojawi się już rok po premierze gry?

Radosław Krajewski
2023/10/24 13:00
0
0

Rockstar Games nie chce popełnić błędu z piątej odsłony serii.

Przez rozwój GTA Online Rockstar Games przegapił moment, w którym mogli przygotować fabularne dodatki do Grand Theft Auto 5. Chociaż gracze przez lata domagali się nowej zawartości dla trybu dla pojedynczego gracza, to deweloperzy pracowali wyłącznie nad aktualizacjami dla wieloosobowej rozgrywki. Tego błędy nie chcą popełnić w przypadku nadchodzącego GTA 6, który szybko ma doczekać się pierwszego dużego DLC.

GTA 6 otrzyma fabularne dodatki. Pierwsze duże DLC pojawi się już rok po premierze gry?

GTA 6 otrzyma fabularne rozszerzenia

Informacje pochodzą od uznanego insidera o nicku Tez2, który przedstawił nowe szczegóły dotyczące planowanych przez studio dodatków. Jego zdaniem GTA 6 i następca GTA Online będą rozwijane w tym samym czasie, aby zapewnić graczom więcej zawartości.

Rockstar miał zaplanowaną epizodyczną zawartość, czyli DLC dla jednego gracza, dla GTA V na długo przed premierą gry. Plany zmieniły się mniej więcej od połowy do końca 2014 roku. Być może słyszeliście o trzech planowanych odcinkach, ale było ich więcej. Rzecz w tym, że Rockstar realizował ten sam plan, co w przypadku GTA IV. Popularność GTA Online była nieoczekiwana.

Teraz, w przypadku Grand Theft Auto VI jest inaczej. Z tego, co słyszeliśmy i co powiedział Jason Schreier, Rockstar zamierza realizować ten sam plan - zawartość epizodyczną z nowymi aktualizacjami i rozszerzeniami map. Myślę więc, że aktualizacje dla jednego gracza będą równie częste jak aktualizacje online.

GramTV przedstawia:

Gracze mają oczekiwać pierwszego dużego DLC do GTA 6 już rok lub dwa lat od premiery gry. Rockstar podążyłby więc drogą GTA 4, który otrzymał dodatek już po dziesięciu miesiącach od debiutu produkcji na rynku.

Pierwsze duże DLC nastąpi w ciągu roku lub dwóch od premiery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!