GTA Online z nową zawartością. Nalot na farmę Cluckin' Bell już niedługo

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/02 11:30
0
0

Rockstar Games poinformowało o nowej aktualizacji do GTA Online.

Mimo iż znacząca większość społeczności Grand Theft Auto jest skupiona na nadchodzącej szóstej odsłonie, Rockstar Games nie zamierza najwyraźniej zwalniać w kwestii nowej zawartości do niezwykle popularnego GTA Online. Przedstawiciele studia poinformowali wczoraj o nowej aktualizacji Nalot na farmę Cluckin’ Bell, która zostanie udostępniona już za kilka dni.

GTA Online z nową zawartością. Nalot na farmę Cluckin' Bell już niedługo

GTA Online z nową zawartością. Data premiery aktualizacji

Nalot na farmę Cluckin’ Bell zadebiutuje w GTA Online już 7 marca. Aktualizacja będzie dostępna do pobrania na wszystkich platformach sprzętowych, czyli na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Jak czytamy w komunikacie twórców:

GramTV przedstawia:

Od 7 marca możecie wprowadzić w życie złożony plan, żeby podczas Nalotu na farmę Cluckin' Bell zdemaskować bezprecedensową sieć korupcji.
Dzwonił już do was Vincent Effenburger, czyli były szef ochrony kasyna Diamond i obecny funkcjonariusz policji LS, a teraz możecie połączyć z nim siły i nawiązać niecodzienną, lecz dochodową współpracę. Rozłóżcie na łopatki nowy kartel, który rozkręcił działalność na dużą skalę w fabryce Cluckin' Bell w Paleto Bay.
Pomóż Vincentowi rozwiązać sprawę, rzucając wyzwanie skorumpowanej policji LS i członkom nowego niebezpiecznego kartelu, który wykorzystuje zakład produkcyjny korporacji Cluckin' Bell jako przykrywkę dla swoich działań, w nowej, napakowanej akcją aktualizacji fabularnej.
Nalot na farmę Cluckin' Bell wprowadza także nowe pojazdy, które można nabyć i personalizować, w tym policyjnego Bravado Gauntleta Interceptora.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!