Kolejne plotki na temat GTA VI. Nowa część nie wróci do lat 80-tych

Maria Wawrzyniak
2021/04/15 10:35

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, akcja nowej części kultowej serii Grand Theft Auto ma się rozgrywać w czasach współczesnych.

Jak podaje serwis Games Radar, w sieci pojawiły się nowe doniesienia dotyczące gry Grand Theft Auto VI. Popularny branżowy insider, Tom Henderson, który wcześniej zdradził między innymi informacje na temat zwiastuna Battlefielda 6 oraz ujawnił, kto pracuje nad nową odsłoną Call of Duty, w odpowiedzi na jeden ze wpisów na Twitterze przyznał, że najnowsza odsłona kultowej serii studia Rockstar Games nie powróci do lat 80. – akcja gry ma rozgrywać się w czasach współczesnych.

Kolejne plotki na temat GTA VI. Nowa część nie wróci do lat 80-tych

GramTV przedstawia:

Tym samym użytkownik zaprzeczył wcześniejszym plotkom, które sugerowały właśnie, że GTA VI przeniesie nas do okresu lat 80. ubiegłego wieku. Oczywiście, zarówno tamte plotki, jak i najnowsze informacje wciąż należy traktować z odpowiednią dozą ostrożności. Na oficjalne informacje trochę jeszcze poczekamy.

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
16/04/2021 04:01

A tu się okaże, że Rockstar nie chce rezygnować z mechanik wypracowanych dla "współczesnych" części, a zarazem marzy mu się znowu dać kilku bohaterów grywalnych i tak więc będziemy skakać w misjach między różnymi dekadami :D