Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Gran Turismo 7 – nowa aktualizacja udoskonala grę. Oto szczegóły

DK
2022/09/01 18:15

Tydzień po łatce 1.20 twórcy wypuszczają kolejny update.

Jeśli ktoś włączał dziś PlayStation i ma zainstalowane Gran Turismo 7, to zapewne zauważył, że system pobrał mu aktualizację gry. Co prawda gra otrzymała swój sierpniowy update z dodatkowymi autami i ulepszeniami dopiero tydzień temu, jednak Polyphony Digital postanowiło wydać jeszcze jedną łatkę.

Gran Turismo 7 – nowa aktualizacja udoskonala grę. Oto szczegóły

Dzisiejsza aktualizacja jest stosunkowo niewielka – waży około 250 MB – i skupia się na udoskonaleniu produkcji, a nie na wprowadzeniu dodatkowej zawartości. Chodzi o "popularne kwestie", które były uciążliwe dla graczy, jak na przykład nadmierne ścieranie opon w misji The Sun Also Rises. Naprawiono też błąd, który w niektórych przypadkach blokował postęp w rozgrywce po przejściu do następnej części w filmikach w License Centre. Dalsze udoskonalenia to min. dopracowanie wyświetlania układu wydechowego.

Gran Turismo 7 – wady i zalety

GT7 trafiło do graczy 4 marca i jest dostępne jedynie na konsolach PlayStation. Jednych ta produkcja zachwyca, inni ją krytykują. Jako największe zalety ścigałki podaje się imponujący model jazdy i ładną grafikę. Innych od premiery denerwują system nagród i mikropłatności. Pod tym adresem przeczytacie recenzję od GRAM.pl.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!