Gothic 2 Complete Classic na rozgrywce z Nintendo Switch. Kultowe RPG w nowym wydaniu

Mikołaj Ciesielski
2023/11/24 12:15
0
0

Produkcja studia Piranha Bytes zadebiutuje na konsoli Nintendo już w przyszłym tygodniu.

Na początku października doczekaliśmy się zapowiedzi Gothic 2 Complete Classic na Nintendo Switch. Tymczasem premiera kultowej produkcji studia Piranha Bytes na nowej platformie zbliża się wielkimi krokami. W sieci pojawił się natomiast materiał wideo prezentujący, który powinien zainteresować wszystkich posiadaczy konsol Nintendo, którzy czekają na wspomnianą produkcję. Nagranie przedstawia bowiem pierwsze 15 minut z Gothic 2 Complete Classic na Nintendo Switch.

Gothic 2 Complete Classic na rozgrywce z Nintendo Switch. Kultowe RPG w nowym wydaniu

Gothic 2 Complete Classic na rozgrywce z Nintendo Switch. Premiera już za kilka dni

Użytkownik serwisu YouTube posługujący się pseudonimem „Cycu1”, który znany jest przede wszystkim z publikowania różnego rodzaju porównań graficznych, opublikował ponad 15-minutowy materiał z Gothic 2 Complete Classic na Nintendo Switch. Nagranie – jak wspomnieliśmy wyżej – prezentuje sam początek przygody.

Materiał pokazuje film wprowadzający, a także fragmenty rozgrywki, dzięki którym zainteresowani mogą sprawdzić, jak Gothic 2 Complete Classic prezentuje się na Nintendo Switch. Zgodnie z zapowiedziami użytkownicy konsol Nintendo mogą liczyć na dopasowane do wspomnianej platformy sterowanie oraz interfejs użytkownika, co pozwolić w pełni „cieszyć się tym klejnotem z otwartym światem”.

Gothic 2 Complete Classic po raz pierwszy na konsoli łączy w sobie emocje Gothic II i dodatku Noc Kruka. Przełamałeś magiczną barierę i uwolniłeś więźniów z Górniczej Doliny. Teraz dawni przestępcy z lasów i gór sprawiają, że stolica Khorinis staje się niebezpieczna. Milicja miejska jest bezsilna z powodu swojej niskiej siły – poza miastem wszyscy są bezradni wobec ataków bandytów – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Gothic 2 Complete Classic zadebiutuje na Nintendo Switch już 29 listopada 2023 roku, czyli w najbliższą środę. Całość dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing i napisy). Tymczasem rzućcie okiem na gameplay i dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po nową wydanie kultowego RPG.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!