Gord na nowym zwiastunie. Zobaczcie krótki gameplay z konsolowej wersji

Mikołaj Ciesielski
2023/08/11 11:30
0
0

Słowiański city-builder zadebiutuje już w przyszłym tygodniu.

W zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że Gord zadebiutuje na rynku z małym opóźnieniem. Słowiański city-builder osadzony w mrocznym świecie inspirowanym słowiańską mitologią miał trafić w ręce graczy w tym tygodniu, ale okazało się, że deweloperzy potrzebują nieco więcej czasu. Od premiery wspomnianej produkcji dzieli nas jednak zaledwie kilka dni, a w sieci pojawił się nowy zwiastun, który pozwala sprawdzić, jak gra prezentuje się na konsolach.

Gord na nowym zwiastunie. Zobaczcie krótki gameplay z konsolowej wersji

Nowy gameplay trailer Gord pokazuje, jak prezentuje się konsolowa wersja słowiańskiego city-buildera

Najnowszy gameplay trailer Gord prezentuje fragmenty rozgrywki z wersji na Xbox Series X/S. Materiał pozwala sprawdzić, w jaki sposób deweloperzy ze studia Covenant przystosowali swoją produkcję do sterowania przy pomocy kontrolera. Zwiastun pokazuje bowiem zarówno menu, jak i interfejs. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i sprawdźcie sami.

Obejmij dowodzenie nad Plemieniem Świtu i staw czoła dylematom etycznym związanym z przywództwem, sprawując pieczę nad społecznością – odpowiedzialność za jej bezpieczeństwo i zdrowie psychiczne spoczywa na Twoich barkach. Chroń swoich ludzi przed głodem, chorobami i traumą. Podsycaj w nich wiarę i przygotuj ich do walki – czytamy w opisie gry w sklepie Xbox.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Gord zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S już 17 sierpnia 2023 roku. Wspomniana gra jest debiutancką produkcją polskiego studia Covenant, które składa się z deweloperów pracujących wcześniej nad m.in. takimi tytułami jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, Two Worlds 2 czy też Frotspunk. Na czele zespołu stoi natomiast Stan Just, który współpracował wcześniej z 11 bit studios oraz CD Projekt RED.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!