Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Google Stadia nie umiera. Korporacja ma w planach dodanie kolejnych gier

Maria Wawrzyniak
2022/08/01 09:30

Platforma streamingowa jednak nie zostanie zamknięta – korporacja zaprzecza plotkom i planuje dodać do oferty kolejne produkcje.

Jeszcze przed końcem ubiegłego miesiąca informowaliśmy Was o tym, że istnieje prawdopodobieństwo, iż platforma streamingowa Google Stadia może zostać zamknięta. Według ówczesnych informacji korporacja miała zorganizować specjalne spotkanie dla pracowników oraz partnerów, podczas którego przyznała, iż przygotowuje się do porzucenia usługi. Zaledwie dwa dni później – wczoraj – przedstawiciele firmy zaprzeczyli plotkom rozpowszechnianym na Twitterze. Potwierdzili też, że mają dalsze plany rozwoju.

Google Stadia jednak nie umiera. Jeszcze.
Google Stadia jednak nie umiera. Jeszcze.

Google Stadia nie zostanie zamknięte

Jeden z użytkowników wspomnianego portalu społecznościowego – BlueFireDemon – postanowił zadać pytanie bezpośrednio do serwisu. Krótko, zwięźle i na temat: Czy niedługo się zamykacie? Korporacja stanowczo zaprzeczyła temu stwierdzeniu i zapewniła, że to definitywnie nie koniec rozwoju platformy.

Wczytywanie ramki mediów.

Stadia nie zostanie zamknięta. Zapewniamy, iż nieustannie pracujemy nad dodaniem kolejnych świetnych gier do oferty platformy oraz Stadia Pro. (...)

GramTV przedstawia:

Warto też zauważyć, że tego samego dnia korporacja ogłosiła, iż do oferty Stadia Pro – na bardzo krótki okres od 28 lipca do 1 sierpnia – dołączyła gra Wavetale. Towarzyszący zapowiedzi wpis na Twitterze jest pewnego rodzaju żartem i zarazem odniesieniem do plotek dotyczących zamknięcia.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
01/08/2022 15:09

Czyli mamy potwierdzenie że na 100% zamykają :-)