God of War: Ragnarok z wyczekiwaną aktualizacją. Doczekaliśmy się Nowej Gry Plus

Wincenty Wawrzyniak
2023/04/05 20:05
0
0

Deweloperzy udostępnili wyczekiwaną przez graczy aktualizację z trybem Nowej Gry Plus.

Santa Monica Studio wspólnie z Sony poinformowało o udostępnieniu dużej (i wyczekiwanej przez praktycznie wszystkich graczy) aktualizacji do gry God of War: Ragnarok. Zainteresowani wszystkimi szczegółami mogą udać się na oficjalnego bloga PlayStation, gdzie znajdą obszerny artykuł na ten temat. My natomiast postanowiliśmy go podsumować i wyróżnić najważniejsze informacje.

God of War: Ragnarok z wyczekiwaną aktualizacją. Doczekaliśmy się Nowej Gry Plus

God of War: Ragnarok wreszcie z Nową Grą Plus

Prawdopodobnie dla znaczącej większości społeczności najważniejszą atrakcją jest tryb Nowej Gry Plus. Twórcy zdają sobie sprawę z tego, że niektórzy poszukują prawdziwych wyzwań – jeżeli więc zdecydujecie się na najwyższe poziomy trudności w Nowej Grze Plus (Give Me No Mercy oraz Give Me God of War), wówczas wszyscy bossowie i minibossowie będą posiadać runiczne zbroje.

W NG+ wrogowie, którzy stają się elitarni, mogą pojawić się teraz także w trybie Give Me No Mercy oprócz Give Me God of War. Elitarni wrogowie zyskają wyższy poziom mocy, więc zwracajcie na nich szczególną uwagę, gdy zobaczycie transformację podczas walki.

Oprócz tego w Nowej Grze Plus zwiększono limit poziomu bohatera oraz wrogów, zaś wyposażenie z poziomu 9. możemy ulepszyć do wersji Plus i następnie ponownie je rozwijać.

GramTV przedstawia:

Dodatkowo w ramach NG+ możemy udać się na arenę Nilfheim, gdzie możemy sprawdzić swoje umiejętności. Istnieje opcja wcielenia się w Kratosa lub Atreusa i wybrania swojego towarzysza (Atreusa -z Kratosem-, Freyę, Broka, Sindriego, Angrbodę, Ingrida, Thora oraz Thrud).

W grze pojawiły się nowe zbroje: Zbroja Czarnego Niedźwiedzia (w której rozpoczniemy tryb NG+), Spartańska Zbroja, Zbroja Aresa i Zbroja Zeusa. Ponadto dopracowano pozostałe pancerze. Do tego dochodzi jeszcze nowa spartańska tarcza.

Deweloperzy zadbali o nowe moce oraz dokonali pewnych zmian w systemie progresji. Teraz bowiem mamy możliwość skorzystania z zupełnie nowych modyfikacji umiejętności Plus. Podczas grania znajdziemy platynowe nagrody oraz Skrzynie Nornir, które zapewnią nam Yggdrasil Dew, umożliwiający podniesienie statystyk bez brania pod uwagę poprzednich limitów.

Co ciekawe, gracze mogą włączyć tryb czarno-białego renderowania i na nowo poznać fantastyczną opowieść w bardziej kinowym wydaniu.

Przypomnijmy, że God of War: Ragnarok zadebiutuje na rynku 9 listopada bieżącego roku na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Po więcej informacji zapraszamy do naszej encyklopedii.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!