God of War: Ragnarok do sprawdzenia za darmo, ale tylko dla wybranych graczy

Mikołaj Ciesielski
2023/02/15 07:50
2
0

Abonenci PlayStation Plus Premium otrzymali dostęp do wersji próbnej kontynuacji przygód Kratosa i Atreusa.

God of War: Ragnarok do sprawdzenia za darmo, ale tylko dla wybranych graczy

Na początku miesiąca Sony pochwaliło się fenomenalnymi wynikami sprzedaży God of War: Ragnarok. Japońskiej firmie najwyraźniej zależy jednak, by po kontynuację przygód Kratosa i Atreusa sięgnęli kolejni gracze. Produkcja studia Sony Santa Monica doczekała się bowiem wersji demonstracyjnej, która pozwala zapoznać się z kilkoma pierwszymi godzinami gry.

God of War: Ragnarok z wersją demo dla abonentów PlayStation Plus Premium

Wersja próbna God of War: Ragnarok dostępna jest wyłącznie dla abonentów PlayStation Plus Premium. Początkowo demo mogli sprawdzić tylko użytkownicy z Ameryki Północnej, ale na polskiej wersji strony PlayStation Store widnieje informacja, że trial dostępny jest już również w naszym kraju.

Dzięki wspomnianej wersji demonstracyjnej posiadacze konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 z aktywną subskrypcją PlayStation Plus Premium mogą testować God of War: Ragnarok przez trzy godziny. Następnie gracze muszą zdecydować czy chcą kontynuować zabawę z produkcją Sony Santa Monica.

Na koniec przypomnijmy, że God of War: Ragnarok dostępny jest wyłącznie na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat kontynuacji przygód Kratosa i Atreusa, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja God of War: Ragnarök – Ostatnie tchnienie nordyckich bogów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
koNraDM4
Gramowicz
15/02/2023 12:59
MisioKGB napisał:

Wczoraj  grałem godzinkę, bo kumpel mi udostępnił, zapowiada się ciekawie, ale ta twarz Artreusa jakaś taka, nie wiem dziwnie on wygląda xd

Zgadza się, twarz Atreusa prezentuje się jak z innej gry, a są momenty gdzie wydaje się wręcz wczesnym modelem bez detali :D

Aczkolwiek mogę jedynie zdradzić, że później pojawi się jeszcze jedna postać, której twarz będzie prezentować się co najmniej dziwnie (a fryzura to już w ogóle)

MisioKGB
Gramowicz
15/02/2023 09:09

Wczoraj  grałem godzinkę, bo kumpel mi udostępnił, zapowiada się ciekawie, ale ta twarz Artreusa jakaś taka, nie wiem dziwnie on wygląda xd