Goat Simulator 3 na pierwszym gameplayu. Totalny odlot i wielka abstrakcja

DK
2022/08/24 13:15
0
0

Pozostaje mieć nadzieję, że podczas nagrywania materiału nikt nie ucierpiał.

Na wczorajszym Gamescom Opening Night Live obejrzeliśmy mnóstwo materiałów wideo prezentujących bardziej lub mniej poważne tytuły. Goat Simulator 3 zdecydowanie należy do tej drugiej grupy. Otwarcie Gamescomu nie byłoby tym samym bez pokazu pierwszego gameplayu z nowej części uwielbianego symulatora. Wideo z sympatycznym zwierzątkiem, które sieje niczym nieskrępowane zniszczenie, obejrzycie na dole niniejszej wiadomości.

Goat Simulator 3 na pierwszym gameplayu. Totalny odlot i wielka abstrakcja

Goat Simulator – data premiery i edycja kolekcjonerska

Tym samym warto przypomnieć, że Goat Simulator zadebiutuje już 17 listopada. Tytuł trafi na pecety i konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Symulatora nie uświadczymy na PlayStation 4 czy Xboksie One. Osoby zainteresowane ogrywaniem produkcji na pecetach odsyłamy na stronę, gdzie możecie sprawdzić wymagania sprzętowe.

GramTV przedstawia:

A jeśli jest jeszcze jakiś fan wirtualnej kozy, który nie słyszał o fenomenalnej kolekcjonerce z Goat Simulator, to zapraszamy pod ten adres – okazuje się, że wśród gadżetów znalazła się koza w pudełku. Zestaw kosztuje 299 złotych, co – jak na edycję kolekcjonerską – nie jest wygórowaną ceną.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!