Gliniarz z Beverly Hills: Axel F w nowym zwiastunie. Wybuchowa zapowiedź akcyjniaka od Netflixa

Radosław Krajewski
2024/05/23 14:30
1
0

Platforma udostępniła nowy zwiastun czwartej części Gliniarza z Beverly Hills.

Netflix przypomina widzom o swojej gorącej filmowej propozycji na lato, która zadebiutuje już na początku lipca. Gliniarz z Beverly Hills: Axel F właśnie doczekał się nowego zwiastuna, który prezentuje wielki powrót Eddiego Murphy’ego do roli Axela Foleya po trzydziestoletniej przerwie. Kariera aktora została rozpędzona przez serię zapoczątkowaną jeszcze w 1984 roku i teraz platforma szykuje kolejną część, w której główny bohater ponownie będzie strzegł ulic Los Angeles.

Gliniarz z Beverly Hills: Axel F w nowym zwiastunie. Wybuchowa zapowiedź akcyjniaka od Netflixa

Nowy zwiastun czwartej części Gliniarza z Beverly Hills pokazuje mnóstwo scen akcji, a także zarysowuje główną historię i przedstawia poszczególnych bohaterów. Zarówno tych nowych, jak grany przez Josepha Gordona-Levitta detektyw Bobby Abbott, jak również doskonale znane postacie, w tym Billy’ego Rosewooda. Zwiastun filmu Netflix zobaczycie poniżej.

Gliniarz z Beverly Hills 4 opowiada kolejną historię porucznika Axela Foleya z Departamentu Policji w Detroit, który po śmierci starego przyjaciela wraca do Los Angeles, aby wraz ze swoją córką, swoim nowym partnerem i dawnymi kumplami, Billym Rosewoodem i Johnem Taggartem , postanawia udaremnić niecny spisek — i mocno podgrzać przy tym atmosferę.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Mark Molloy, twórca mający na koncie prace przy reklamach dla takich firm jak Nissan i Apple. W obsadzie znaleźli się: Eddie Murphy, Judge Reinhold, Paul Reiser, John Ashton, Bronson Pinchot, Taylour Paige, Joseph Gordon-Levitt, Kevin Bacon i Mark Pellegrino.

Przypomnijmy, że Gliniarz z Beverly Hills 4 zadebiutuje już 3 lipca 2024 roku na Netflixie.

Gliniarz z Beverly Hills: Axel F – nowy zwiastun

Gliniarz z Beverly Hills: Axel F – nowy zwiastun, Gliniarz z Beverly Hills: Axel F w nowym zwiastunie. Wybuchowa zapowiedź akcyjniaka od Netflixa
Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
23/05/2024 17:57

Po "Coming 2 America", patrząc na to mam złe przeczucia.