Ghostwire: Tokyo wykorzysta potencjał PlayStation 5. Znamy szczegóły

Mikołaj Ciesielski
2021/06/01 13:35
0
0

Ray-tracing, wsparcie dla kontrolera DualSense i nie tylko.

Ghostwire: Tokyo wykorzysta potencjał PlayStation 5. Znamy szczegóły

Ghostwire: Tokyo zapowiedziano na targach E3 2019. Nowa gra Shinjiego Mikamiego zmierza wyłącznie na komputery osobiste oraz PlayStation 5. Jak można było się spodziewać, produkcja studia Tango Gameworks postara się wykorzystać potencjał najnowszej konsoli Sony. Tymczasem na stronie PlayStation pojawiły się nowe informacje, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że Ghostwire: Tokyo będzie działać na PS5 w rozdzielczości 4K. Nie zabraknie też wsparcia dla ray-tracingu oraz technologii 3D Tempest Audio. Deweloperzy zrobią również użytek z kontrolera DualSense. Poniżej znajdziecie szczegółowy opis, pochodzący z oficjalnej strony PlayStation:

  • Oszałamiająca grafika: Dzięki ray tracingowi i HDR potężna i szybka konsola PlayStation 5 pozwala Ci odkryć niepowtarzalną wizję Tokio wypaczonego nadprzyrodzoną obecnością, stworzoną przez Tango Gameworks. Szybkie wczytywanie: Ruszaj do akcji z niemal błyskawicznym wczytywaniem etapów i przemierzaj nawiedzone ulice Tokio bez przerw na doczytywanie dzięki ultraszybkiemu dyskowi SSD konsoli PlayStation 5.
  • Adaptacyjne efekty „Trigger”: Czy to walcząc bronią konwencjonalną, czy mocami nadprzyrodzonymi, adaptacyjne efekty „Trigger” pozwalają Ci znaleźć się w samym środku akcji.
  • Wrażenia dotykowe: Poczuj moc zdolności nadprzyrodzonych dzięki niepowtarzalnym wrażeniom dotykowym dla każdej zdolności i czynności postaci w Ghostwire: Tokyo.
  • Technologia dźwięku 3D Tempest na zgodnych słuchawkach: Złowrogi chichot tuż za Tobą. Odległe szczekanie psa. Dźwięk 3D konsoli PS5 pozwoli Ci zanurzyć się w upiornych uliczkach tej niepowtarzalnej wersji Tokio.
Na koniec przypomnijmy, że akcja gry Ghostwire: Tokyo ma miejsce w alternatywnej wersji stolicy Japonii. W wyniku wydarzenia o podłożu okultystycznym ze wspomnianego miasta zniknęło 99% populacji, a na ulicach metropolii pojawiły się duchy, szukające ofiar oraz członkowie tajemniczego ugrupowania, którzy skrywają swoją tożsamość za maskami Hannya. Gracze wcielają się w bohatera, który zdołał przetrwać katastrofę i został obdarzony magicznymi zdolnościami. Zadaniem użytkowników jest rozwikłanie zagadki i stawienie czoła wspomnianym oponentom. Gra ma zadebiutować w październiku tego roku. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!