Gérard Depardieu drugi raz oskarżony o napaść na tle seksualnym

Krzysztof Żołyński
2023/12/07 19:30
2
0

Kłopoty Gérard Depardieu wydają się nie mieć końca. Kolejna kobieta oskarża go o napaść na tle seksualnym.

Francuska aktorka, Hélène Darras zdecydowała się udzielić wywiadu francuskiej telewizji, w którym ujawnia, że była napastowana przez Depardieu, kiedy w 207 roku wspólnie pracowali nad filmem Disco. Wcześniej złożyła ona doniesienie do organów ścigania.

Gérard Depardieu drugi raz oskarżony o napaść na tle seksualnym

Dla Gérarda Depardieu jest to drugi taki zarzut. Wcześniej o gwałt oskarżyła go Charlotte Arnould. Od 2018 roku sprawa była badana przez prokuraturę, która skierowała do sądu akt oskarżenia. Obecnie trwa sprawa sądowa, a Depardieu zaprzecza wszystkim oskarżeniom.

Hélène Darras twierdzi, że wcześniej nie opowiadała nikomu o zachowaniu francuskiego gwiazdora, ponieważ bała się o swoją karierę. Jak sama relacjonuje, miała wtedy 26 lat i była na progu świata filmowego, a Depardieu nękał ją na planie Disco i nie mogła z tym nic zrobić.

Gérard Depardieu ponownie oskarżony o napaść na tle seksualnym

Byłam statystką. Nie skończyłem nawet szkoły teatralnej. Naprawdę chciałam zostać aktorką i nie chciałam znaleźć się na czarnej liście w wieku 26 lat.

GramTV przedstawia:

Wygląda na to, że kłopoty Gérarda Depardieu dopiero się zaczynają, ponieważ dwie kobiety już oficjalnie oskarżyły go o napaść, ale od dawna mówi się, że aktor może spodziewać się wielu podobnych zarzutów, dotyczących spraw nawet sprzed kilkudziesięciu lat.

Komentarze
2
koNraDM4
Gramowicz
08/12/2023 16:35
sc napisał:

„kiedy w 207 roku wspólnie pracowali nad filmem Disco. „

Matko Boska, to długo to w sobie nosiła. 😂

No może ten film "Disco" to jakieś nieznane przygody Obelixa?

sc
Gramowicz
07/12/2023 20:43

„kiedy w 207 roku wspólnie pracowali nad filmem Disco. „

Matko Boska, to długo to w sobie nosiła. 😂