Garfield też parodiuje Diunę 2. Pustynna planeta jako wielka kocia kuweta

Radosław Krajewski
2024/02/29 15:00
0
0

Każdy chce podczepić się pod premierę Diuny 2.

Od dzisiaj Diunę 2 możemy oglądać w polskich kinach. Niedawno do sieci trafił nowy zwiastun Kung Fu Pandy 4, który nabijał się z filmu Warner Bros. Również inny nadchodzący animowany film nie chciał pozostać w tyle i Sony podzieliło się plakatem Garfielda, na którym możemy zobaczyć głównego bohatera częściowo zasypanego w piaskach planety. Plakat nie kryje się z inspiracji drugą częścią Diuny, a sam Garfield może wykorzystać ogromną pustynną planetę jako wielką kuwetę.

Garfield też parodiuje Diunę 2. Pustynna planeta jako wielka kocia kuweta

Garfield, światowej sławy kot domowy, który nie znosi poniedziałków i uwielbia lasagne, czeka szalona przygoda na świeżym powietrzu! Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem – niechlujnym ulicznym kotem Vicem – Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonale rozpieszczone życie i dołączyć do Vica w napadzie o wysoką stawkę.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Garfielda jest Mark Dindal, twórca Nowych szat króla i Kurczaka małego. W głównych rolach usłyszymy Chrisa Pratta oraz Samuela L. Jacksona. W pozostałe postacie wcielili się: Hannah Waddingham, Ving Rhames, Nicholas Hoult, Cecily Strong, Harvey Guillén, Brett Goldstein oraz Bowen Yang.

Animowany film Garfield zadebiutuje w polskich kinach 31 maja 2024 roku.

Garfield – nowy plakat parodiujący Diunę 2

Garfield – nowy plakat parodiujący Diunę 2, Garfield też parodiuje Diunę 2. Pustynna planeta jako wielka kocia kuweta
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!