Kung Fu Panda 4 nabija się z Diuny na nowym zwiastunie

Radosław Krajewski
2024/02/27 11:00
0
0

Dlaczego Po wybrał się na pustynię? Odpowiedź może zaskoczyć.

Do premiery Diuny 2 pozostało już tylko kilka dni. Universal Pictures postanowiło skorzystać z okazji i wykorzystało nadchodzący film Denisa Villeneuve’a do promocji Kung Fu Pandy 4. Animowana produkcja zadebiutuje w kinach w pierwszej połowie marca, a teraz doczekała się nowego zwiastuna. Materiał jest nietypowy i parodiuje Diunę, prezentując Po w niecodziennej dla bohatera scenerii. Z poniższego trailera dowiecie się, co panda robi na pustyni.

Kung Fu Panda 4 nabija się z Diuny na nowym zwiastunie

Historia opowiada o Po, który opuszcza Dolinę Pokoju, aby udać się do stolicy, gdzie będzie musiał stawić czoło nowemu złoczyńcy zwanego Kameleonowi. Antagonista potrafi przywołać wrogów z przeszłości Po, których bohater będzie musiał ponownie pokonać. Panda zda sobie również sprawę, że nie będzie wiecznie Smoczym Wojownikiem i poszukuje ucznia, którego wyszkoli na nowego obrońcę świata.

Reżyserami filmu są Mike Mitchell i Stephanie Stine, którzy pracowali nad takimi filmami, jak Lego: Przygoda 2, Trolle, Shrek 4, czy She-Ra i Księżniczki mocy. W obsadzie głosowej znaleźli się: Jack Black, Awkwafina, Jackie Chan, Viola Davis, Ian McShane, Ke Huy Quan, Bryan Cranston, Dustin Hoffman i James Hong.

GramTV przedstawia:

Premiera Kung Fu Panda 4 została wyznaczona na 8 marca 2024 rok.

Kung Fu Panda 4 – nowy zwiastun

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!