FGS 2022: Klimatyczny zwiastun polskiego Tainted Grail: The Fall of Avalon

Maria Wawrzyniak
2022/08/24 23:35
1
0

Podczas pokazu Future Games Show zaprezentowano gameplay trailer polskiego RPG-a od studia Awaken Realms Digital.

Kolejną grą, którą zobaczyliśmy na pokazie Future Games Show, jest Tainted Grail: The Fall of Avalon od polskiego studia Awaken Realms Digital. Po obejrzeniu poniższego materiału łatwo zauważyć, że mamy tutaj do czynienia z produkcją mocno zainspirowaną kultowym The Elder Scrolls V: Skyrim.

Tainted Grail: The Fall of Avalon na gameplay trailerze

Już na pierwszy rzut oka widać, że gra nie wygląda niczym wysokobudżetowy tytuł z czasów współczesnych. Oprawa graficzna nie wygląda najlepiej, ale na pewno nie można grze odmówić klimatu. Warto też pamiętać, iż jest to druga produkcja wspomnianego studia – pierwsza, czyli Tainted Grail: Conquest, spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem wśród graczy. Być może więc warto zaufać deweloperom i poczekać na finalną wersję? Przypomnijmy, że produkcja ma zadebiutować na komputerach osobistych w sklepach Steam i GOG w czwartym kwartale bieżącego roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Yosar
Gramowicz
25/08/2022 16:18

Pal licho z lekka drewnianą grafiką w animacjach. Jeśli świat będzie interesujący (nie musi być gigantyczny), i fabuła ciekawa.

Parę wiadomości niżej macie Forspoken, która się błyska, świeci i fruwa co chwila. Co z tego jak na mile jedzie amatorszczyzną w fabule, a świat pusty jak bęben.