FGS 2022: Zwiastun gry Rooted. Zobaczcie survival inspirowany The Last of Us

Wincenty Wawrzyniak
2022/08/25 17:45
0
0

Headlight Studio przyjechało na targi gamescom na pokaz Future Games Show z zupełnie nowym zwiastunem gry Rooted.

FGS 2022: Zwiastun gry Rooted. Zobaczcie survival inspirowany The Last of Us

O grze Rooted po raz pierwszy usłyszeliśmy w drugiej połowie marca bieżącego roku. Wówczas ujawniono, że mamy do czynienia z grą survival koncentrującą się na trybie kooperacji, której akcja rozgrywać będzie się w świecie inspirowanym serią The Last of Us. Nad projektem pracuje pięcioosobowa grupa deweloperów funkcjonująca jako Headlight Studio. Tak się akurat składa, że twórcy przyjechali na tegoroczne targi gamescom i przywieźli ze sobą nowy zwiastun, który zamieściliśmy poniżej.

Rooted na zwiastunie rozgrywki

Trochę podstawowych informacji. Rooted zamierza wyłącznie na komputery osobiste i zostanie udostępnione w sklepie Steam – premiera zaplanowana została na początek 2024 roku. Deweloperzy mają w planach konwersje na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Wiemy już, że produkcja powstaje na silniku Unreal Engine 5 oraz wykorzystuje zaawansowany kreator postaci MetaHuman.

GramTV przedstawia:

Rooted przeniesie nas do roku 2100. Wielka wojna z wykorzystaniem śmiercionośnej broni biologicznej doprowadziła do upadku cywilizacji oraz śmierci większości ludzi na świecie. Pozostali, którym cudem udało się przeżyć, muszą nieustannie walczyć o swoje życie. Zadaniem gracza będzie zbieranie surowców potrzebnych do rozbudowy bazy – to oznacza jednak wyprawy na niebezpieczne tereny, na których roi się nie tylko od zwykłych przeciwników, ale i od nieprzyjaznych maszyn.

Minimalne wymagania sprzętowe gry Rooted na PC

  • SYSTEM OPERACYJNY: Windows 7 64-bitowy
  • PROCESOR: Intel Core i5
  • KARTA GRAFICZNA: NVIDIA GeForce GTX 1070
  • PAMIĘĆ RAM: 8 GB
  • MIEJSCE NA DYSKU: 8 GB
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!