FGS 2022: Aliens: Fireteam Elite walczy o graczy. DLC Pathogen na zwiastunie

Maria Wawrzyniak
2022/08/24 22:30

Podczas pokazu Future Games Show deweloperzy ze studia Cold Iron pokazali nowy zwiastun dodatku Pathogen do gry Aliens: Fireteam Elite.

Pamiętacie jeszcze grę Aliens: Fireteam Elite? Jeśli nie, to nie martwcie się – na pewno nie jesteście jedyni. Mowa bowiem o produkcji osadzonej w znanym uniwersum Obcego, która zadebiutowała na rynku w drugiej połowie sierpnia ubiegłego roku, aby już w październiku tego samego roku stać się kolejną produkcją, która powoli umiera sobie w samotności. Statystyki mówią same za siebie.

Deweloperzy ze studia Cold Iron najwyraźniej nie zamierzają się jeszcze poddawać, ponieważ podczas transmisji Future Games Show zobaczyliśmy nowy zwiastun nadchodzącego dodatku Pathogen. I mimo wszystko trzeba przyznać, że DLC prezentuje się naprawdę nieźle na poniższym materiale.

Aliens: Fireteam Elite – Pathogen nadchodzi

Kontynuuj historię AFE z nowymi środowiska, mapami, przedmiotami kosmetycznymi i kampanią, w której załoga Endeavor musi wypełnić najniebezpieczniejszą misję, jakiej kiedykolwiek się podjęła.

W dziczy planety LV-895 powstał tajemniczy patogen, który nie oszczędza nawet ksenomorfów. Załoga Endeavor musi przemierzyć nieznane rejony i stawić czoła nowym, przeraźliwym wrogom w nadziei na znalezienie źródła tego tajemniczego zagrożenia. Tajemniczy patogen mutuje ksenomorfy i zwierzęta na planecie LV-895. Twój oddział musi walczyć ze zmutowanymi wrogami i wyeliminować źródło mutacji.

Rozszerzenie Pathogen wprowadza do AFE nowe środowiska, mapy, bronie i nie tylko. Odkryj ruiny inżynierów, poznaj tajemnicę infekcji, zejdź do ula wroga i unikaj niebezpieczeństw czających się za każdym rogiem. Czy zdołasz przetrwać?

GramTV przedstawia:

Dodatek pod tytułem Pathogen do gry Aliens: Fireteam Elite ma zadebiutować na rynku już 30 sierpnia bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Więcej informacji na temat rozszerzenia możecie znaleźć pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!