Xbox Gamescom 2021: plany rozwoju Microsoft Flight Simulator. Wyścigi!

Wincenty Wawrzyniak
2021/08/24 20:30
0
0

W najbliższych miesiącach możemy spodziewać się usprawnień graficznych Niemiec, Szwajcarii i Austrii, niemieckich samolotów, a także zupełnie nowego dodatku.

Na pokazie Xboksa z okazji gamescomu nie mogło oczywiście zabraknąć gry Microsoft Flight Simulator. Deweloperzy zaprezentowali plany rozwoju swojej produkcji na najbliższą przyszłość. Dowiedzieliśmy się, że w ramach najnowszego World Update otrzymamy usprawnienia graficzne dotyczące Niemiec, Szwajcarii oraz Austrii. To jednak nie wszystko, ponieważ do gry zostaną wprowadzone dwa niemieckie samoloty: Junkers JU-52 i Volocopter. Wspomniane nowości możecie oczywiście zobaczyć poniżej.

Na sam koniec zapowiedziano pierwsze duże rozszerzenie pod tytułem Reno Air Races, które doda do Microsoft Flight powietrzne wyścigi STIHL National Championship. Twórcy ujawnili, że dodatek powstaje we współpracy z organizacją Reno Air Racing Association. Nie poznaliśmy jednak daty premiery.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Microsoft Flight Simulator zadebiutowało 18 sierpnia ubiegłego roku na komputerach osobistych. 27 lipca bieżącego roku gra została udostępniona na konsolach Xbox Series X oraz Series S. Zainteresowanych zapraszamy również do lektury naszej recenzji, którą znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!