Free Guy z serią nowych plakatów. Twórcy przerabiają znane okładki gier

Radosław Krajewski
2021/08/09 20:00

Disney zdecydował się na genialną promocję swojego nadchodzącego filmu i wypuścił nowe plakaty, które parodiują okładki kultowych gier.

Free Guy zadebiutuje w kinach już w najbliższy piątek i sądząc po pierwszych recenzjach mamy do czynienia z niespodziewanym letnim hitem. Produkcja z Ryanem Reynoldsem rozgrywa się w wirtualnym świecie jednej z wieloosobowych gier w stylu GTA. W kampanii marketingowej Disney wielokrotnie wykorzystywał elementy znane z gier i tuż przed premierą udostępnili nową porcję plakatów, które zainspirowane są okładkami znanych gier. Twórcy sparodiowali grafiki z kultowych produkcji, takich jak Doom, Minecraft, Among Us, Grand Theft Auto: Vice City oraz Mega Men. Na każdym z plakatów możemy zobaczyć głównego bohatera w nietypowej szacie graficznej charakterystycznej dla danej gry. Wszystkie plakaty zobaczycie poniżej.Free Guy z serią nowych plakatów. Twórcy przerabiają znane okładki gierFree Guy to zwariowana komedia akcji, w której zwiedzimy wirtualny świat gry wideo. Bohaterem jest urzędnik bankowy, który odkrywa, że nie jest prawdziwym człowiekiem, a jedynie zlepkiem poligonów drugoplanowej postaci w fikcyjnym świecie. Postanawia zmienić reguły i zostać bohaterem na własnych zasadach. Czeka na niego szereg wyzwań, bo w Free City gracze mogą dopuszczać się niemal każdego rodzaju przestępstw. Na domiar złego grę czeka wyłączenie, więc świeżo upieczony główny bohater musi zrobić wszystko, aby uratować swój świat, zanim będzie za późno.

Reżyserem filmu jest Shawn Levy, znany z dwóch części Nocy w muzeum, Różowej Pantery i Gigantów ze stali. Za scenariusz odpowiadają Matt Lieberman (Rodzina Addamsów, Scooby-Doo!) oraz Zak Penn (Incredible Hulk, Player One). W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Jodie Comer, Lil Rel Howery, Joe Keery, Utkarsh Ambudkar i Taika Waititi.

GramTV przedstawia:

Premierę Free Guy zaplanowano na 11 sierpnia 2021 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!