FPS w uniwersum Gwiezdnych wojen od studia Respawn powstaje na Unreal Engine 5

Mikołaj Ciesielski
2022/09/01 08:10
0
0

Jedna z deweloperek potwierdziła, że produkcja będzie korzystać z silnika firmy Epic Games.

FPS w uniwersum Gwiezdnych wojen od studia Respawn powstaje na Unreal Engine 5

Pod koniec stycznia Electronic Arts ujawniło, że studio Respawn Entertainment pracuje nad trzema grami osadzonymi w uniwersum Gwiezdnych wojen. Jedną z nadchodzących produkcji ze świata Star Wars ma być nowa pierwszoosobowa strzelanka. Choć wciąż nie poznaliśmy żadnych konkretnych szczegółów, to jedna z deweloperek postanowiła zdradzić, na jakim silniku powstaje wspomniany tytuł.

Nowe informacje na temat strzelanki w uniwersum Gwiezdnych wojen od Respawn Entertainment

Melissa Janowicz – odpowiedzialna w studiu Respawn Entertainment za projektowanie walki – opublikowała wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym poinformowała, że zespół szuka nowych pracowników do prac nad nadchodzącą pierwszoosobową strzelanką osadzoną w uniwersum Gwiezdnych wojen.

Na wpis deweloperki odpowiedział jeden z fanów, który wyraził swoje zainteresowanie tytułem i przyznał, że zastanawia się, z jakiego silnika – w przypadku wspomnianej produkcji – korzystają deweloperzy z Respawn Enertainment. Janowicz postanowiła odpowiedzieć na pytanie i zdradziła, że nowy FPS ze świata Star Wars powstaje na Unreal Engine 5.

Niestety nie poznaliśmy żadnych dodatkowych szczegółów. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych informacji na temat nowej strzelanki z uniwersum Gwiezdnych wojen od twórców serii Titanfall.

Na koniec warto przypomnieć, że pierwsza z trzech gier z uniwersum Gwiezdnych wojen od Respawn Entertainment zadebiutuje na rynku już w przyszłym roku. Mowa tutaj oczywiście o Star Wars Jedi: Ocalały, czyli kontynuacji ciepło przyjętego Star Wars Jedi: Upadły Zakon z 2019 roku. Sequel zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Dokładna data premiery gry nie jest jednak jeszcze znana.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!