Forza Horizon 5 z nowościami. Europejskie samochody i kolejne obiekty w EventLab

Patrycja Pietrowska
2024/02/27 09:25
0
0

Samochody z Europy przejmują Festiwal Horizon.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o tym, że liczba graczy Forza Horizon 5 nieustannie rośnie. Produkcja Playground Games cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a twórcy nie zamierzają osiadać na laurach i oferują kolejne nowości. Tym razem do gry trafią europejskie samochody, a także… dinozaury.

Forza Horizon 5 z nowościami. Europejskie samochody i kolejne obiekty w EventLab

Forza Horizon 5 European Automotive wprowadzi 12 nowych samochodów

Playground Games ogłosiło właśnie nową aktualizację zawartości do Forza Horizon 5, zatytułowaną European Automotive. Nowa seria rozpocznie się 29 lutego 2024 roku, czyli w najbliższy czwartek. W kolejnych tygodniach gracze będą mogli zdobyć 8 pojazdów za darmo oraz 4 samochody w ramach płatnego DLC.

W skład European Automotive Car Pack, który wyceniony został na 4,99 euro, wchodzą: 2020 Automobil Pininfarina Battista, 2021 Bentley Continental GT Convertible, 2019 Jaguar XE SV Project 8 oraz 1987 Mercedes-Benz AMG Hammer Wagon. European Automotive wprowadzi także kilkadziesiąt nowych dodatków dla twórców w EventLab. Wśród nowych rekwizytów znajdzie się 25 platform z różnymi rodzajami nawierzchni czy 40 kształtów w kilku rozmiarach. Dodatkowo pojawi się 6 nowych dinozaurów, w tym Triceratops czy Welociraptor. Pełna lista nowości znajduje się na oficjalnej stronie gry.

Na zakończenie przypominamy, że Forza Horizon 5 zadebiutowała na rynku 9 listopada 2021 roku. Gra wyścigowa jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja znajduje się także w bibliotece usługi Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!