Forza Horizon 5 z masą darmowych nowości. Prawdziwa uczta dla fanów

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/28 18:30
0
0

Playground Games już od paru miesięcy dostarcza naprawdę dobre aktualizacje do gry Forza Horizon 5 – podobnie jest w przypadku Serii 21.

Niedawno przedstawiciele studia Playground Games zorganizowali kolejną transmisję Forza Monthly, podczas której ujawniono szczegóły Serii 21 (która wystartowała w miniony czwartek, czyli 25 maja), która wprowadziła do gry Forza Horizon 5 naprawdę sporo nowości.

Forza Horizon 5 nie zwalnia – darmowe nowości w Serii 21

Przede wszystkim, na liście nowości znajdziemy sześć niedostępnych wcześniej samochodów (terenowych lub tak zwanych SUV-ów):

  • 2019 DeBerti Ford Super Duty F-250 Lariat Transformer
  • 1986 Ford F-150 XLT Lariat
  • 1972 Chevrolet K-10 Custom
  • 2022 GMC Hummer EV Pickup
  • 2021 Cupra Formentor VZ5
  • 2022 Cupra Tavascan Concept
Forza Horizon 5 nie zwalnia – darmowe nowości w Serii 21, Forza Horizon 5 z masą darmowych nowości. Prawdziwa uczta dla fanów

Pierwsze cztery są do zdobycia w tradycyjny sposób, a więc jako nagrody na Playliście Festiwalowej w kolejnych czterech tygodniach. Dwa z sześciu samochodów zostały udostępnione w formie prezentów dostępnych do 22 czerwca – 2021 Cupra Formentor VZ5 oraz 2022 Cupra Tavascan Concept – które możecie odebrać w swoich wirutalnych skrzynkach w grze (później można będzie zakupić je w salonie).

Dalej mamy nowe części do modyfikowania pick-upów – tych ulepszeń doczeka się 16 modeli aut, których listę znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Oprócz tego w grze pojawiła się nowa aktywność w postaci przecierania szlaków (ang. Pathfinder). Gracze mogą znaleźć je na mapie w postaci unoszących się nad ziemią balonów, które zostały rozmieszczone w niewielkich odstępach od siebie; jeżeli uda Wam się przejechać wzdłuż ich linii od początku do końca szlaku, wówczas otrzymacie specjalne wyróżnienie (Accodales).

Na koniec warto też wspomnieć o trybie fotograficznym, który otrzymał niedostępne wcześniej funkcje, jak chociażby zmiana pogody, pory dnia czy umiejscowienie kierowcy obok samochodu w wybranej przez nas pozie.

Pełną listę nowości oraz zmian znajdziecie tutaj.

Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że Forza Horizon 5 zadebiutowała 9 listopada 2021 roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!