Forza Horizon 5 – zobacz nową mapę z dodatku Hot Wheels

Maria Wawrzyniak
2022/07/18 13:15

Deweloperzy ze studia Playground Games zaprezentowali nową mapę z dodatku Hot Wheels.

Przedstawiciele studia Playground Games zaprezentowali sporych rozmiarów mapę z dodatku Hot Wheels do gry Forza Horizon 5. Dodatek został ujawniony w ubiegłym miesiącu, więc było na co czekać. Już na pierwszy rzut oka trzeba przyznać, że całość prezentuje się nieźle, a gracze otrzymają zwariowane trasy.

Forza Horizon 5 – zobacz nową mapę z dodatku Hot Wheels
twitter.com/ForzaHorizon

Dodatek Hot Wheels do Forza Horizon 5

W ramach dodatku społeczność otrzyma dostęp do czterech różnych biomów, które zaoferują w sumie ponad 200 kilometrów mocno zakręconych dróg. Rywalizować przyjdzie nam chociażby w przepełnionym wodospadami lesie czy w tak zwanym Horizon Nexus, gdzie znajdziemy miasteczko festiwalowe z poplątanymi w powietrzu trasami. Forza Horizon 5: Hot Wheels zadebiutuje na rynku już jutro, czyli 19 lipca, na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Będzie to rozszerzenie niesamodzielne, a więc do jego uruchomienia potrzebna jest podstawowa wersja gry Forza Horizon 5.

Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że Forza Horizon 5 zadebiutowała 9 listopada ubiegłego roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!