Forspoken na obszernej rozgrywce z PS5. Zobaczcie walkę z bossem i nie tylko

Mikołaj Ciesielski
2022/12/11 13:00

Sprawdźcie, jak w akcji prezentuje się nadchodząca produkcja Luminous Productions.

Forspoken na obszernej rozgrywce z PS5. Zobaczcie walkę z bossem i nie tylko

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na oficjalnym kanale PlayStation pojawił się obszerny gameplay z Forspoken. Materiał przygotowany przez Square Enix i deweloperów ze studia Luminous Productions pozwala przyjrzeć się przede wszystkim systemowi walki wspomnianego tytułu i sprawdzić, jak nadchodząca produkcja twórców Final Fantasy XVI prezentuje się w akcji.

Sony i Square Enix prezentują gameplay z Forspoken

Najnowsze fragmenty rozgrywki z Forspoken pokazuje m.in. zacięte starcie z jedną z głównych antagonistek. Zainteresowani mogą również zobaczyć potyczkę z potężną bestią o nazwie Breakbeast. Nie zabrakło też miejsca dla kilku scenek przerywnikowych. W materiale pojawia się również Ella Balinska, czyli aktorka, która wciela się w Frey – główną bohaterkę wspomnianej produkcji. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Udaj się z Frey na niezapomnianą wyprawę w poszukiwaniu drogi powrotnej do domu z zapierającej dech w piersiach, magicznej krainy, do której została w tajemniczy sposób przeniesiona bohaterka. Odkryj sekrety Athii, wędrując przez ziemie spustoszone zarazą, i naucz się posługiwać niewyobrażalną mocą – czytamy w opisie gry.

Na koniec przypomnijmy, że Forspoken zmierza na komputery osobiste oraz PlayStation 5. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 24 stycznia 2023 roku. Zainteresowanych nadchodzącą produkcją Luminous Productions zachęcamy również do zapoznania się z naszymi wrażeniami z wersji demonstracyjnej: Graliśmy w Forspoken – czy to może się udać?

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
11/12/2022 14:17

Dobrze, że coś pokazali, bo to demo to porażka. Nuda i nie ma co robić.