Football Manager 2024 z datą premiery. Gra trafi do Xbox Game Pass i Netflix

Mikołaj Ciesielski
2023/09/13 09:05
0
0

Deweloperzy ze studia Sports Interactive przygotowują graczy na premierę nowej odsłony serii Football Manager.

Już pod koniec czerwca zapowiadano, że Football Manager 2024 będzie prawdziwą next-genową rewolucją. Wczoraj natomiast deweloperzy ze Sports Interactive postanowili podzielić się ważnymi informacjami na temat nadchodzącej odsłony serii skierowanej do miłośników piłki nożnej. Studio – wspólnie z firmą SEGA – ujawniło bowiem dokładną datę premiery Football Manager 2024.

Football Manager 2024 z datą premiery. Gra trafi do Xbox Game Pass i Netflix

Sports Interactive ujawniło dokładną datę premiery Football Manager 2024

Okazuje się, że Football Manager 2024 zadebiutuje na rynku 6 listopada 2023 roku. Gra dostępna będzie na komputerach osobistych, a konsolowa wersja – zatytułowana Football Manager 2024 Console – trafi na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Nadchodząca produkcja studia Sports Interactive, podobnie jak poprzednia odsłona serii, w dniu swojej premiery pojawi się również do usług Xbox Game Pass i PC Game Pass.

6 listopada 2023 roku na rynku zadebiutuje również Football Manager 2024 Touch, czyli wersja stworzona z myślą o konsolach Nintendo Switch. Sports Interactive nie zapomniało również o Football Manager 2024 Mobile, które także trafi w ręce graczy we wspomnianym terminie. Należy jednak podkreślić, że tegoroczna odsłona gry skierowana do użytkowników urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android dostępna będzie wyłącznie na platformie Netflix.

GramTV przedstawia:

Deweloperzy ze studia Sports Interactive jeszcze w tym miesiącu mają podzielić się ulepszeniami, które pojawią się w Football Manager 2024 na PC/Mac. Nowe funkcje dla wersji konsolowych i mobilnych zostaną natomiast przedstawione pod koniec października, a wersja Football Manager 2024 Touch doczeka się prezentacji tuż przed premierą, bo na samym początku listopada.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!